Powiat namysłowski

Informacje z Powiatu namysłowskiego tudzież dotyczące całego powiatu.

Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku kredytowego - ile trwa?

Ile trwa rozpatrzenie wniosku kredytowego?Oczekiwanie na decyzję kredytową to dla klienta banku czas, który niekiedy zdaje się nie mieć końca. W cierpliwość należy uzbroić się zwłaszcza w przypadku kredytu hipotecznego. Jak długo trwa rozpatrzenie wniosku kredytowego? Czy można przyspieszyć otrzymanie decyzji? Zachęcamy do poznania odpowiedzi, które zamieściliśmy w poniższym artykule.

Meble Nardi – uniwersalne i łatwe w aranżacji

Meble do ogrodu w stylu włoskimPoszukujesz funkcjonalnych mebli ogrodowych, dzięki którym stworzysz komfortową i atrakcyjną strefę relaksu na świeżym powietrzu? Nie odpowiadają Ci propozycje popularnych marek i poszukujesz czegoś nietuzinkowego, a jednocześnie praktycznego? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, a są nim włoskie meble ogrodowe Nardi.

Borys Budka w Namysłowie

Data wydarzenia: 
27.03.2023 - 17:00

Akcja KO i PO w NamysłowieKoalicja Obywatelska zaprasza na spotkanie w ramach akcji #TuJestPrzyszłość. Do Namysłowa przyjadą między innymi parlamentarzyści KO Borys Budka, Iwona Kozłowska, Małgorzata Niemczyk.

Jak zapowiadają organizatorzy podczas spotkania będą poruszone tematy ogólnopolskie ale będzie mowa też i o samym Namysłowie.

Można też liczyć na prezentację propozycji programowych Platformy Obywatelskiej.

Strony