Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

BMW wpadło do Widawy

Auto wpadło do rzeki w NamysłowieWiele szczęścia miał 22-letni kierowca BMWz Namysłowa.

Prowadząc auto z nadmierną prędkością wypadł z drogi i wpadł do Widawy po drodze dewastując ogrodzenie.

Centymetry dzieliły go od niechybnie śmiertelnego spotkania z drzewem.

STOP nadmiernej prędkości

Przekraczanie prędkości to w dalszym ciągu jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Do zbyt szybkiej jazdy dochodzi nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale również w samych miejscowościach.

Nocna kąpiel w Widawie

Ok. 03:00 w nocy, namysłowskie służby zostały wezwane w rejon rzeki Widawa, gdzie samochód wpadł do rzeki. Na miejscu policjanci zastali całkowicie zanurzony pojazd marki BMW.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Kierowca zdołał wydostać się z auta samodzielnie. Jak ustalili funkcjonariusze, 22-latek w wyniku znacznego przekroczenia prędkości wypadł z drogi, minął się z przydrożnym drzewem o kilkanaście centymetrów, następnie skosił ogrodzenie oczyszczalni browaru i wpadł samochodem do rzeki.

Przynajmniej trzeźwy

Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że kierowca jest trzeźwy. Sprawę mundurowi zakończyli mandatem karnym za niedostosowanie prędkości do warunków ruchu.

Apel policjantów

Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozważną jazdę. Lepiej dojechać później, ale bezpieczniej. Brawura może kosztować innych nie tylko zdrowie, ale również życie. Na zmienną pogodę i mokrą jezdnię nie mamy wpływu, ale na bezpieczeństwo jazdy już tak! Noc szczególnie, wymaga od kierowców wzmożonej czujności i koncentracji.

źródło: KPP Namysłów

Wypadek BMW w Namysłowie
Wyławianie samochodu z rzeki
Auto wpadło do rzeki w Namysłowie
Sekcje: