Forum Młodych PiS działa w Namysłowie

Forum Młodych PiS w NamysłowiePrawo i Sprawiedliwość konferencją prasową w Namysłowie rozpoczęło opolską kampanię wyborczą Prezydenta Andrzeja Dudy.

Na konferencji przedstawiono też Powiatowe Forum Młodych PiS w powiecie namysłowskim. Tą nową strukturą kieruje Sebastian Warowy.

Przeprowadzono również zbiórkę podpisów poparcia dla kandydata na urząd Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Grzegorz Krukowski – Przewodniczący Wojewódzki Forum Młodych PiS okręg 21

Witam Państwa na pierwszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości odbywającej się w ramach wyborów prezydenckich. Jesteśmy po wielkiej, emocjonującej konwencji wyborczej Prezydenta Andrzeja Dudy, która inaugurowała jego kampanię wyborczą. Dzisiejsza Konferencja w Namysłowie inauguruje kampanię prezydencką w naszym województwie.

Nieprzypadkowo jesteśmy w Namysłowie, jest to bijące serce prawicy w naszym województwie, wspaniale rozwija się Forum Młodych PiS.

W ostatnich tygodniach Pani Pełnomocnik PiS, Poseł Violetta Porowska podczas dziesiątek spotkań w całym województwie przygotowywała struktury do tej kampanii, powoływała koordynatorów wyborczych i szefów Forum Młodych.

Dziś jesteśmy gotowi aby zawalczyć o reelekcję Andrzeja Dudy w pierwszej turze, mamy takie siły, jesteśmy do tego zmobilizowani. Już dziś apelujemy do wszystkich sympatyków Pana Prezydenta, do pomocy naszym strukturom. Już dziś należy namawiać swoje rodziny, swoich znajomych do udziału w wyborach, do głosowania na Pana Prezydenta, ponieważ jest On gwarantem prezydentury godnej, uczciwej, pracowitej, konstruktywnej mającej zawsze na względzie dobro Polski i Polaków. Pan Prezydent jest również gwarantem kontynuowania drogi prospołecznych reform, którą idzie dziś Polska, których tak dziś potrzebujemy.

Kampania Andrzeja Dudy w Namysłowie

Odpowiedzialnym za wsparcie struktury Namysłowskiej i koordynację działań wyborczych FM PiS w powiecie namysłowskim jest Szef Struktury Sebastian Warowy. Zapewne znany Państwu lokalny działacz od lat związany z polityką młodzieżową, który jest lokomotywą rozwoju naszej struktury młodzieżowej w powiecie namysłowskim.

Sebastian Warowy – Przewodniczący Powiatowy Forum Młodych PiS w powiecie namysłowskim

Inauguracja kampanii wyborczej Prezydenta Andrzeja Dudy

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że inauguracja kampanii wyborczej Prezydenta Andrzeja Dudy w województwie opolskim przez FM PiS w Namysłowie to wielkie wyróżnienie, dziękuję, za takie docenienie naszej struktury.

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Jest to także inauguracja działalności Forum Młodych PiS w Namysłowie. Niezmiernie cieszymy się z tego, że zaczynamy swoją działalność od prowadzenia kampanii idealnemu Prezydentowi młodzieży. Człowiekowi, który jest poważany na arenie międzynarodowej i godnie reprezentuje nasz kraj, wreszcie Prezydentowi, który wraz z Rządem Dobrej Zmiany wprowadził wiele potrzebnych i wyczekiwanych reform i programów. To przede wszystkim:

  • Program 500+,
  • Wyprawka 300+,
  • Pit 0% dla młodych do 26 roku życia,
  • obniżenie podatku Pit do 17%, czy
  • nawet obniżenie wieku emerytalnego.

Kandydat Andrzej Duda cieszy się wielkim poparciem społecznym, co pokazała ostatnia wizyta Pana Prezydenta w Namysłowie, gdzie przybyło tak wiele osób. Kandydatura Andrzej Duda została wybrana przez aklamację, co pokazuje, jak ważnym jest człowiekiem dla silnej Polski. Dziś rozpoczynamy Jego Kampanię wyborczą na Opolszczyźnie, zaraz po tej konferencji prasowej wyruszamy na Namysłowski Rynek, gdzie będziemy zbierać podpisy poparcia dla Pana Prezydenta, których jako Prawo i Sprawiedliwość chcemy zebrać jak najwięcej, dlatego serdecznie zapraszamy do ich złożenia na naszych listach.

Listy poparcia dla Andrzeja Dudy - Namysłów

W maju będziemy stali przed bardzo ważnym wyborem, wyborem czy chcemy Polski Silnej, Sprawiedliwej i Niepodległej. Młodzi chcą działać, ale czasem potrzebują do tego bodźców i narzędzi, dlatego zapraszamy w nasze szeregi wszystkich, którzy mniej lub bardziej chcieliby włączyć się w kampanię Andrzeja Dudy i nasze działania.

Forum Młodych PiS w Namysłowie

Oprócz kampanii czekają nas oczywiście inne przedsięwzięcia. Chcemy przede wszystkim aktywizować społecznie młodzież, pragniemy pokazać, ze swoimi działaniami mogą wpływać na Polskę.

Nasza drużyna jest mocno zmotywowana i chętna do działania. To dobry prognostyk, bo jak podczas wręczania mi nominacji przewodniczącego Forum Młodych PiS w Namysłowie Pani Pełnomocnik Violetta Porowska wspomniała, że to my jesteśmy przyszłością.

Dziś wspieramy naszych starszych kolegów z Partii, czy to naszych posłów m.in. Panią Violettę Porowską, Pana Burmistrza Bartłomieja Stawiarskiego, Pana Starostę Konrada Gęsiarza, Pana Pełnomocnika Wojciecha Próchnickiego, naszych radnych i ogólnie naszych działaczy, którzy nota bene wspierają nas. Dzięki tej symbiozie jesteśmy silni i zgodni.

Konrad Gęsiarz – Starosta Namysłowski

Jako struktura powiatowa cieszymy się z rozwoju Forum Młodych PiS w naszym powiecie. Członkowie FM to osoby, które mają już duże doświadczenie i są znane ze swojej działalności, zarówno w młodzieżowych radach szkół, młodzieżowej radzie miejskiej, są również społecznikami, którzy od lat działają naszym terenie. Cieszę się, że ta kampania jest wzmocniona właśnie takimi osobami.

Forum Młodych PiS w Namysłowie
Kampania Andrzeja Dudy w Namysłowie
Zbiórka podpisów
Listy poparcia dla Andrzeja Dudy - Namysłów