Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego

Publikujemy listę kandydatów na radnych Sejmiku Województwa Opolskiego z Okręgu nr 2 obejmującego powiaty: namysłowski, kluczborski i oleski

 

 

 

 

 

 

 

Okręg nr 2
powiat kluczborski, powiat namysłowski, powiat oleski

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Nowak Kryspin
2 Klepacz Apolonia Weronika
3 Pawlicki Jacek Maciej
4 Bukalski Robert Stanisław
5 Stasiak Aneta Maria
6 Sobecki Marek Krzysztof
7 Capała-Pietrzak Lidia Kazimiera
8 Płócieniczak Antoni
9 Zygmuntowicz Agata Katarzyna
10 Kaczor Maciej
11 Grześkowicz Marian Franciszek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szachowicz Mariola Magdalena
2 Jażdż-Zaleska Renata Maria
3 Gracz Jerzy Stanisław
4 Zubek Grzegorz
5 Sobota Zbigniew Adam
6 Sadowski Jan Jerzy
7 Mormul Jerzy Henryk
8 Polak Paweł Piotr
9 Grüner Ryszard
10 Kuchczyński Ryszard Bogusław
11 Kisielewicz Adam Antoni
12 Juszczyk Marcin Piotr

KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
1 Droś Irena Józefa
2 Jabłoński Arkadiusz Piotr
3 Zawadzka Dorota Janina
4 Droś Magdalena Irena
5 Czekański Kornel Piotr
6 Grzegorzewicz Joanna Ewa
7 Sacha Adrian Karol
8 Andrejszyn Michał

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Pyziak Andrzej Tadeusz
2 Olech Andrzej
3 Olejnik Mariusz Jan
4 Godyla Beniamin Wincenty
5 Cieplik Paweł
6 Śmigielski Witold Wieńczysław
7 Gawin Ewa
8 Kapica Barbara Anna
9 Nowowiejski Rafał Jerzy
10 Skotnik Remigiusz Grzegorz
11 Pęciak Gabriela Maria
12 Żakowski Gerard Bogdan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Ceglecka-Zielonka Teresa Zuzanna
2 Łysiak Mariusz Paweł
3 Łęgosz Andrzej
4 Kowalski Tomasz
5 Kochański Andrzej Leon
6 Tylkowski Jerzy Marian
7 Olfans Krzysztof
8 Wcisło Roman Jan
9 Wróbel Krystian Wojciech
10 Wojczyk Marek Paweł
11 Żehaluk Jarosław
12 Borgul Marcin Andrzej

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
1 Czaja Herbert Wincenty
2 Witek Marek Roman
3 Bursy Piotr Józef
4 Hylla Edyta
5 Smolarek Bernard
6 Mruczek Jerzy Hubert
7 Jokiel Roman Grzegorz
8 Patrzek Józef
9 Brol Ewelina

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 Stecki Adam
2 Boduch Fryderyk
3 Bednarski Krzysztof Piotr
4 Frańczak Jan Józef
5 Gułaj Maciej Szymon
6 Betka Piotr Grzegorz

Namysłów - aktualności.
Sekcje: