Polecane firmy: Laboratorium Grabowska

Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Kolejny weekend gdy Policja zabrała prawo jazdy - za nietrzeźwość kierowców.

Po pijaku za kierownicąW mieniony weekend Namysłowscy policjanci uniemożliwili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierowcom.

Rekordzista miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Pijany na ul. Oławskiej w Namysłowie

1 kwietnia o godzinie 17:45 namysłowscy policjanci na ul.Oławskiej zatrzymali do kontroli drogowej 45 letniego kierującego samochodem ciężarowym marki Man. Styl jazdy kierowcy ciężarówki budził wątpliwości funkcjonariuszy co do jego stanu trzeźwości. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się po badaniu alkomatem, który wykazał u 45-latka - 1,36 promila alkoholu w organizmie.

Kolizja po pijaku w Świerczowie

Kolejny nietrzeźwy kierowca trafił w ręce policjantów 3 kwietnia w nocy, zaraz po tym jak doprowadził do kolizji z przydrożną latarnią w rejonie ronda w miejscowości Świerczów. Interweniujący funkcjonariusze zastali nietrzeźwego kierowcę uszkodzonego VW Golfa na miejscu zdarzenia. 21-latek mimo groźnie wyglądającej kolizji nie odniósł poważnych obrażeń ciała jednak stan trzeźwości kierowcy golfa również budził wątpliwości policjantów. Badanie alkomatem potwierdziły przypuszczenia funkcjonariuszy wykazując 1,86-promila alkoholu w organizmie 21-latka.

Dotkliwe konsekwencje

Nietrzeźwi kierowcy już stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości muszą się teraz liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi a także z karą 2 lat pozbawienia wolności.

Po pijaku za kierownicą
Sekcje: