Listy kandydatów w Wyborach Samorządowych 2014

Wybory samorządowe 2014 w Namysłowie

Już 16. listopada 2014 roku odbędą się wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Oficjalnie kandydatów na wójtów i burmistrza poznamy po 17. października.

UWAGA - lista jest uzupełniana o kolejnych kandydatów jak tylko jej aktualizację publikuje Komisarz Wyborczy w Opolu.

Mieszkańcy powiatu namysłowskiego wybierając radnych będą mogli zagłosować na następujących kandydatów:

Do Sejmiku Województwa Opolskiego w okręgu 2 kandydują:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię Nazwa komitetu
2 SZYMAŃSKI Arkadiusz   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 BORKOWSKA Barbara Elżbieta KW Prawo i Sprawiedliwość
2 WÓJCICKI Witold   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 MICHALSKI Marcin Wojciech KW Prawo i Sprawiedliwość
2 SMOLNIK Józef Kazimierz KW Prawo i Sprawiedliwość
2 BORTNIK Wacław   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 PIOTROWSKA Wiesława   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 DYMAREK Robert Jan KW Prawo i Sprawiedliwość
2 POROWSKA Barbara Marianna KW Prawo i Sprawiedliwość
2 RATAJCZAK Marianna   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 URBAŃSKA Halina   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 TYLKOWSKI Jerzy Marian KW Prawo i Sprawiedliwość
2 RAKOCZY Stanisław   Komitet Wyborczy PSL
2 KUCHCZYŃSKI Ryszard Bogusław Komitet Wyborczy PSL
2 KUKOWKA Iwona Magdalena Komitet Wyborczy PSL
2 ŁYSIAK Mariusz Paweł Komitet Wyborczy PSL
2 MRUGAŁA Zbigniew Mieczysław Komitet Wyborczy PSL
2 GRACZ Jerzy Stanisław Komitet Wyborczy PSL
2 SZACHOWICZ Mariola Magdalena Komitet Wyborczy PSL
2 ZAJĄC Sylwia Karina Komitet Wyborczy PSL
2 JUSZCZYK Marcin Piotr Komitet Wyborczy PSL
2 WIDERA Czesław   Komitet Wyborczy PSL
2 GRÜNER Roksana   Komitet Wyborczy PSL
2 WOJCIECHOWSKA-BUTRA Katarzyna   Komitet Wyborczy PSL
2 CZAJA Herbert Wincenty KWW Mniejszość Niemiecka
2 SKORUPA Marianna Jadwiga KWW Mniejszość Niemiecka
2 PROCHOTA Marcin Paweł  KWW Mniejszość Niemiecka
2 MROZEK Edmund Bernard KWW Mniejszość Niemiecka
2 HYLLA Edyta   KWW Mniejszość Niemiecka
2 WITEK Marek Roman KWW Mniejszość Niemiecka
2 SKOCZYLAS Waldemar Alojzy KWW Mniejszość Niemiecka
2 LEBSUCH Teresa Agnieszka KWW Mniejszość Niemiecka
2 MRUGAŁA Alicja   KWW Mniejszość Niemiecka
2 ZOREMBA Sylwia Maria KWW Mniejszość Niemiecka
2 JOKIEL Roman Grzegorz KWW Mniejszość Niemiecka
2 BROL Ewelina   KWW Mniejszość Niemiecka
2 KUMOR Krzysztof   KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
2 PUKAS Anna Ewa KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
2 ŁABANC Małgorzata Józefa KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
2 UWARÓW Sylwia Daria KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
2 JAROSZ Dawid Krzysztof KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
2 CĘCIWA Krzysztof Piotr KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
2 NOWAK Kryspin   KKW SLD Lewica Razem
2 PALMĄKA Ryszard   KKW SLD Lewica Razem
2 GULEWICZ Ireneusz   KKW SLD Lewica Razem
2 GĄSZCZAK Małgorzata Maria KKW SLD Lewica Razem
2 WRZESIŃSKI Stanisław   KKW SLD Lewica Razem
2 CAPAŁA-PIETRZAK Lidia Kazimiera KKW SLD Lewica Razem
2 ŁĘŻNY Władysław Jan KKW SLD Lewica Razem
2 SABOŃ Aniela   KKW SLD Lewica Razem
2 POPCZYK Beata Maria KKW SLD Lewica Razem
2 MICZULIS Ryszard   KKW SLD Lewica Razem
2 BUKALSKI Robert Stanisław KKW SLD Lewica Razem
2 KLEPACZ Apolonia Weronika KKW SLD Lewica Razem
2 CZAJA Marek Jan KW Ruch Autonomii Śląska
2 BROL Izabela Agnieszka KW Ruch Autonomii Śląska
2 WLOCZYK Artur Norbert KW Ruch Autonomii Śląska
2 GIZA Roman Piotr KW Ruch Autonomii Śląska
2 KUBOSCH Klaudia Maria KW Ruch Autonomii Śląska
2 SWOBODA Wojciech   KW Ruch Autonomii Śląska
2 PAWEŁCZYK-ZAJĄC Klaudia Monika KW Ruch Autonomii Śląska
2 WEINTRITT Andrzej Józef KW Ruch Autonomii Śląska
2 NOWAK Anna Maria KW Ruch Autonomii Śląska
2 PODPORA Regina Barbara KW Ruch Autonomii Śląska
2 PAWEŁCZYK Mateusz Denis KW Ruch Autonomii Śląska
2 BACZYŃSKI Bartosz Tomasz KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 KUCHNA Jan   KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 GRYCAN Piotr Marian KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 BRZĘCZEK Agnieszka Ewa KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 WALOSZCZYK Adam Piotr KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 PATYK Dawid Marcin KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 MAINKA Karolina   KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 KRZYMIŃSKA Anna Magdalena KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
2 BUŁA Andrzej    KW Platforma Obywatelska RP
2 WILCZYŃSKA Jolanta  Alina KW Platforma Obywatelska RP
2 GODYLA Benjamin Wincenty KW Platforma Obywatelska RP
2 PYZIAK Andrzej  Tadeusz KW Platforma Obywatelska RP
2 ZAWADZKA Katarzyna  Izabela KW Platforma Obywatelska RP
2 KOŁODZIEJ Jerzy Stanisław KW Platforma Obywatelska RP
2 JURANEK-MAZURCZAK Katarzyna Aleksandra KW Platforma Obywatelska RP
2 LIBERA Aleksandra Maria KW Platforma Obywatelska RP
2 BENSZ Jadwiga Celina KW Platforma Obywatelska RP
2 GRZYBEK Ewelina Maria KW Platforma Obywatelska RP
2 KOZŁOWSKA Agnieszka   KW Platforma Obywatelska RP
2 ŻAKOWSKI Gerard Bogdan KW Platforma Obywatelska RP
2 WIATR Korneliusz Adam KWW Gospodarne Opolskie
2 ŚWIERCZEK Robert Henryk KWW Gospodarne Opolskie
2 ZIELONKA-MAKOWSKA Sylwia Marta KWW Gospodarne Opolskie
2 WIENDLOCHA Andrzej Alojzy KWW Gospodarne Opolskie
2 POLAK Krystyna   KWW Gospodarne Opolskie
2 STANISŁAWCZYK Jan Florian KWW Gospodarne Opolskie
2 CELMEROWSKA Kazimiera Wiesława KWW Gospodarne Opolskie
2 DĄBROWSKI Roland Józef KWW Gospodarne Opolskie

Do Rady Powiatu w Namysłowie:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię

Nazwa komitetu

1 KRUSZYŃSKI Julian   KW Platforma Obywatelska RP
1 MACIĄG Adam Franciszek KW Platforma Obywatelska RP
1 RADWAŃSKA Krystyna Róża KW Platforma Obywatelska RP
1 WÓJCIAK Mirosław Andrzej KW Platforma Obywatelska RP
1 KLIMASZEWSKI Janusz Bernard KW Platforma Obywatelska RP
1 LEWANDOWSKI Mirosław Ryszard KW Platforma Obywatelska RP
1 KOPER Anna   KW Platforma Obywatelska RP
1 ZAWADZKA Jolanta Sabina KW Platforma Obywatelska RP
1 GADOWSKI Romuald Janusz KW Platforma Obywatelska RP
1 HRUSZOWICZ Zofia   KW Platforma Obywatelska RP
1 WALCZAK Alicja Barbara KW Platforma Obywatelska RP
1 WIŚNIEWSKI Marek   KW Platforma Obywatelska RP
1 SPÓR Andrzej   KWW Przyjazny Samorząd
1 WŁODARCZYK Artur Zenon KWW Przyjazny Samorząd
1 BRZOZOWSKI Krystian   KWW Przyjazny Samorząd
1 KAMIŃSKA Monika Jolanta KWW Przyjazny Samorząd
1 PIEKAREK Marcin Karol KWW Przyjazny Samorząd
1 FRYSZTAK Anna Katarzyna KWW Przyjazny Samorząd
1 PATER Mariusz Piotr KWW Przyjazny Samorząd
1 ZIMOCH Mirosława Henryka KWW Przyjazny Samorząd
1 LASOŃ Małgorzata Maria KWW Przyjazny Samorząd
1 SZULAKOWSKI Krzysztof   KWW Przyjazny Samorząd
1 WOLF Małgorzata Urszula KWW Przyjazny Samorząd
1 GRUDZIŃSKI Grzegorz Piotr KWW Przyjazny Samorząd
1 DRÓŻDŻ Jan Mieczysław KW Porozumienie Namysłowskie
1 HOŁOWACZ Jan   KW Porozumienie Namysłowskie
1 PŁONKA Gabriel Andrzej KW Porozumienie Namysłowskie
1 LUPA Krystyna   KW Porozumienie Namysłowskie
1 JANKI Czesław   KW Porozumienie Namysłowskie
1 KORCZAK Anna   KW Porozumienie Namysłowskie
1 MIKUŁA Mariusz Piotr KW Porozumienie Namysłowskie
1 RUDAWSKA Janina   KW Porozumienie Namysłowskie
1 GORZEJA Krystyna Michalina KW Porozumienie Namysłowskie
1 GOLIK Zdzisław   KW Porozumienie Namysłowskie
1 MAGIERA Wojciech Zbigniew KW Porozumienie Namysłowskie
1 LESZCZYŃSKA Barbara   KW Porozumienie Namysłowskie
1 CEGLECKA-ZIELONKA Teresa Zuzanna KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 KOLBUCH Józef   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 PATELSKA Aleksandra   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 OKULARCZYK Tomasz Wiktor KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 BUCZYŃSKI Andrzej Piotr KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 LENCKA Irena   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 APOSTOLUK Teresa   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 WASYLKIEWICZ Damian Grzegorz KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 HOFBAUER Paulina   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 RYBAK Dariusz Władysław KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 BORGUL Marcin Andrzej KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 KUCHCZYŃSKI Krzysztof Andrzej Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 ŁĄCKI Paweł Józef Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 LECHOWICZ Piotr Janusz Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 HINBORCH Sławomir   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 SOZAŃSKI Jan Eugeniusz Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 LESZCZYŃSKA Beata   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 SUCHECKA Dorota   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 DYMEK Dorota Maria Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 MATKOWSKI Artur Piotr Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 NOWACKA Jadwiga Wanda Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 RUSZCZAK Małgorzata Ewa Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 GALLA Andrzej Krzysztof Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 PRÓCHNICKI Wojciech Józef KW Prawo i Sprawiedliwość
1 STAWIARSKI Bartłomiej Eugeniusz KW Prawo i Sprawiedliwość
1 OLSZOK Iwona Maria KW Prawo i Sprawiedliwość
1 JANICKI Grzegorz Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość
1 BZOWSKI Bogusław Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość
1 DZIKOWSKA Alicja   KW Prawo i Sprawiedliwość
1 LEWANDOWSKA Barbara Małgorzata KW Prawo i Sprawiedliwość
1 TROJANOWSKA Edyta Agnieszka KW Prawo i Sprawiedliwość
1 SZYMALA Jerzy Hieronim KW Prawo i Sprawiedliwość
1 JAGODZIŃSKI Marian Jan KW Prawo i Sprawiedliwość
1 ROBAK Anna   KW Prawo i Sprawiedliwość
1 KACZYŃSKI Kamil Roman KW Prawo i Sprawiedliwość
1 GRADZIK Sławomir Piotr KKW SLD Lewica Razem
1 WÓJCIK Grzegorz Robert KKW SLD Lewica Razem
1 CHUCHRO Leszek Jerzy KKW SLD Lewica Razem
1 MARCINKIEWICZ Radosław   KKW SLD Lewica Razem
1 BIELEŃ Aleksandra Maria KKW SLD Lewica Razem
1 SOBASZEK Elżbieta   KKW SLD Lewica Razem
1 WOŁKOWICZ Ryszard   KKW SLD Lewica Razem
1 GÓRNIAK Małgorzata Joanna KKW SLD Lewica Razem
1 ŻAK Tadeusz   KKW SLD Lewica Razem
1 KUPNIEWSKA Ewelina Agnieszka KKW SLD Lewica Razem
1 MACIEJEWSKA Anna Mariola KKW SLD Lewica Razem
1 KOZAN Tomasz Włodzimierz KKW SLD Lewica Razem
2 ILNICKI Michał Leon Komitet Wyborczy PSL
2 WOJTASIK Stanisław Andrzej Komitet Wyborczy PSL
2 KARLESZKO Piotr   Komitet Wyborczy PSL
2 KULISZEWSKA Anna   Komitet Wyborczy PSL
2 ZUBEK Zygmunt Eugeniusz Komitet Wyborczy PSL
2 MELA Bronisława Teresa Komitet Wyborczy PSL
2 BODZIOCH Stanisław Henryk Komitet Wyborczy PSL
2 NAWROT Weronika   Komitet Wyborczy PSL
2 SZAJDA Irena   Komitet Wyborczy PSL
2 KUPNIEWSKI Wojciech   Komitet Wyborczy PSL
2 STANIEC Maria Wiktoria Komitet Wyborczy PSL
2 MASIOWSKI Artur Krzysztof Komitet Wyborczy PSL
2 PACZKOWSKI Kazimierz   KW Porozumienie Namysłowskie
2 GAŁCZYŃSKI Henryk Władysław KW Porozumienie Namysłowskie
2 DONCBACH Andrzej Piotr KW Porozumienie Namysłowskie
2 DĄBKIEWICZ Andrzej Franciszek KW Porozumienie Namysłowskie
2 BRYŚ Czesława Maria KW Porozumienie Namysłowskie
2 ŁAZARSKI Kazimierz   KW Porozumienie Namysłowskie
2 ŁUKASIEWICZ Elżbieta Barbara KW Porozumienie Namysłowskie
2 KALETA Aleksandra Anna KW Porozumienie Namysłowskie
2 BRZĄKAŁA Aleksandra Sylwia KW Porozumienie Namysłowskie
2 PÓŁROLNICZAK Roman Piotr KWW Przyjazny Samorząd
2 CHOLAŚ Paweł Piotr KWW Przyjazny Samorząd
2 WOJTOWICZ Czesław   KWW Przyjazny Samorząd
2 SZYMCZYK-BĘBEN Dorota Stanisława KWW Przyjazny Samorząd
2 BIELECKI Grzegorz Andrzej KWW Przyjazny Samorząd
2 KWIATKOWSKA Ewa Renata KWW Przyjazny Samorząd
2 JAGIELSKI Maciej Józef KWW Przyjazny Samorząd
2 WŁODARCZYK Adriana Magdalena KWW Przyjazny Samorząd
2 LASOŃ Aleksandra   KWW Przyjazny Samorząd
2 STENCEL Danuta   KWW Przyjazny Samorząd
2 SPÓR Jacek Grzegorz KWW Przyjazny Samorząd
2 KWIECIEŃ Tadeusz   KWW Przyjazny Samorząd
2 MOZGOWIEC Krzysztof Józef KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 NOWAKOWSKA Małgorzata Renata KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 GROSZEK Krzysztof   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 SKIBA Anna   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 CZEREP Tomasz   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 KLAPAN Agnieszka Maria KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 TRZCIŃSKI Józef Michał KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 SULIMA Ewa Maria KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 KURZAWA Piotr Stanisław KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 NAMYŚLAK Artur Damian KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 KOZYRA Michał Paweł KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 PŁACZEK Jacek Leszek KW Platforma Obywatelska RP
2 SZYNDLAREWICZ Krzysztof Tomasz KW Platforma Obywatelska RP
2 BANASIAK Zbigniew Jan KW Platforma Obywatelska RP
2 SIUDA Jolanta   KW Platforma Obywatelska RP
2 MONASTERSKI Janusz   KW Platforma Obywatelska RP
2 MIESZAŁA Hanna Maria KW Platforma Obywatelska RP
2 PAŃKÓW Józef Franciszek KW Platforma Obywatelska RP
2 BEDNAREK Przemysław Mateusz KW Platforma Obywatelska RP
2 BUGAJSKA Aneta Jadwiga KW Platforma Obywatelska RP
2 WALKOWICZ Kamil Stanisław KW Platforma Obywatelska RP
2 ORZEŁ Joanna   KW Platforma Obywatelska RP
2 ZDYB Bogdan Franciszek Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 JABŁOŃSKI Mariusz   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 KLUCOWICZ Irena   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 WOŁCZAŃSKI Tomasz Stanisław Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 PIASKOWSKA Ewa   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 WÓJCIK Aleksandra Paulina Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 OLEKSY Anna Justyna Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 SŁOWIK Janusz Piotr Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 DURKA Przemysław Jan Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 GOLAŃSKA Łucja   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 ŚNIADECKI Tomasz Bogusław Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 HUBICKI Adam Mieczysław Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 NOWAKOWSKA Renata Halina KW Prawo i Sprawiedliwość
2 NANOWSKI Edward   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 BRATOSIEWICZ Zbigniew Józef KW Prawo i Sprawiedliwość
2 BURBAN Jan Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość
2 DOBROĆ Artur Radosław KW Prawo i Sprawiedliwość
2 MATKOWSKI Michał   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 SZULAKOWSKI Marcin Paweł KW Prawo i Sprawiedliwość
2 SOBASZEK Barbara   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 SZPACZYŃSKA Elżbieta   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 SZOPA Anna Maria KW Prawo i Sprawiedliwość
2 PAWLACZEK Władysław   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 JABŁOŃSKA Kinga   KW Prawo i Sprawiedliwość
2 ROGALSKI Piotr Włodzimierz KKW SLD Lewica Razem
2 PNIEWSKI Zygmunt Roman KKW SLD Lewica Razem
2 KWIECIEŃ Wiesław Stanisław KKW SLD Lewica Razem
2 BIRSKA Dorota Wioletta KKW SLD Lewica Razem
2 SKOCZYLAS Grażyna Urszula KKW SLD Lewica Razem
2 WAWRZYNIAK Robert   KKW SLD Lewica Razem
2 KRZYŻEWSKA Irena Antonina KKW SLD Lewica Razem
2 SZOŁDRA Bożena Zofia KKW SLD Lewica Razem
2 ŁUCZEK Janina   KKW SLD Lewica Razem
2 SZEWCZUK Ewa Agnieszka KKW SLD Lewica Razem
2 TASIŃSKA Danuta   KKW SLD Lewica Razem
2 SABOŃ Mariusz Janusz KKW SLD Lewica Razem
3 KOTARSKI Zenon   KKW SLD Lewica Razem
3 SZUBERT Jerzy Czesław KKW SLD Lewica Razem
3 PIESZCZYK Agnieszka Stanisława KKW SLD Lewica Razem
3 KOŁBUC Mirosław Józef KKW SLD Lewica Razem
3 HANUSZEWICZ Jolanta   KKW SLD Lewica Razem
3 ZBROSZCZYK Zofia   KKW SLD Lewica Razem
3 KAROŃSKA Jolanta Elżbieta KKW SLD Lewica Razem
3 RIEWOLDT Jerzy Józef KKW SLD Lewica Razem
3 KOTYNIA Leokadia Maria KKW SLD Lewica Razem
3 KULA Bronisław Marian KKW SLD Lewica Razem
3 ZAJĄC Cezary Jan KW Platforma Obywatelska RP
3 DROBINA Krzysztof Sylwester KW Platforma Obywatelska RP
3 GRUSZKIEWICZ Witold   KW Platforma Obywatelska RP
3 TROJANOWSKA Danuta Elżbieta KW Platforma Obywatelska RP
3 BARTOŃ Wacław Franciszek KW Platforma Obywatelska RP
3 SZEWCZYK Marzena   KW Platforma Obywatelska RP
3 BIELECKA Irena   KW Platforma Obywatelska RP
3 GEŁEJ Józef Karol KW Platforma Obywatelska RP
3 KOTLARZ Magdalena Maria KW Platforma Obywatelska RP
3 WYPYCH Sławomir Jan KW Platforma Obywatelska RP
3 GOSŁAWSKI Andrzej   KWW Przyjazny Samorząd
3 LETKI Roman Marian KWW Przyjazny Samorząd
3 WOJTOWICZ Elżbieta Maria KWW Przyjazny Samorząd
3 WALCZOK Halina   KWW Przyjazny Samorząd
3 STASIAK Emilia Józefa KWW Przyjazny Samorząd
3 KRUPIŃSKI Janusz   KWW Przyjazny Samorząd
3 BITNER Tomasz Łukasz KWW Przyjazny Samorząd
3 ZIÓŁEK Jolanta Stanisława KWW Przyjazny Samorząd
3 CZARNY Marek Paweł KWW Przyjazny Samorząd
3 ZAJĄC Bożena Teresa KWW Przyjazny Samorząd
3 HŁADIK Krzysztof Rafał KW Porozumienie Namysłowskie
3 GRZEGORCZYK Stanisław Janusz KW Porozumienie Namysłowskie
3 KRZEMPEK Władysław   KW Porozumienie Namysłowskie
3 MATYJA Barbara   KW Porozumienie Namysłowskie
3 BUCZYŃSKI Tadeusz Leszek KW Porozumienie Namysłowskie
3 TOMICKA Katarzyna   KW Porozumienie Namysłowskie
3 KACZMAREK Renata Halina KW Porozumienie Namysłowskie
3 MIKUŚKIEWICZ Maria   KW Porozumienie Namysłowskie
3 NOWAK Kazimiera Janina KW Porozumienie Namysłowskie
3 ZAJĄC Barbara   Komitet Wyborczy PSL
3 MICHTA Andrzej Kazimierz Komitet Wyborczy PSL
3 ŻOŁNOWSKI Krzysztof Józef Komitet Wyborczy PSL
3 PIĘTKA Wanda Barbara Komitet Wyborczy PSL
3 BITNER Aniela   Komitet Wyborczy PSL
3 WALAS Józef   Komitet Wyborczy PSL
3 KRUSZELNICKA Agata   Komitet Wyborczy PSL
3 HERMAN Mariusz Piotr Komitet Wyborczy PSL
3 ŁUKASZCZYK Aleksandra Anna Komitet Wyborczy PSL
3 KUCHCZYŃSKI Dariusz   Komitet Wyborczy PSL
3 OPALA Marta   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 MAKOWSKI Janusz Bogdan KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 ŁAKOMSKA Monika Katarzyna KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 APOSTOLUK Leszek Marek KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 BAŃCZYK Kinga Patrycja KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 PLUTA Elżbieta Regina KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 JARMARCZYK Wojciech   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
3 MEDYK Urszula Teresa KW Prawo i Sprawiedliwość
3 SOBIEGRAJ Antoni Mieczysław KW Prawo i Sprawiedliwość
3 BORYS Honorata Jadwiga KW Prawo i Sprawiedliwość
3 BIAŁAS Alina   KW Prawo i Sprawiedliwość
3 SOBAS Anna   KW Prawo i Sprawiedliwość
3 PTAK Krzysztof Benedykt KW Prawo i Sprawiedliwość
3 TRZECIAK Tadeusz   KW Prawo i Sprawiedliwość
3 KOLMAN Janina   KW Prawo i Sprawiedliwość
3 KLIMZA Zbigniew Adam KW Prawo i Sprawiedliwość
3 GAJOWSKI Bolesław Sławomir KW Prawo i Sprawiedliwość

Do Rady Gminy Domaszowice:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię

Nazwa komitetu

1 BURBAN Mariusz Józef KW Prawo i Sprawiedliwość
1 KOŁODZIEJ Zbigniew   KKW SLD Lewica Razem
1 NIEZGODA Renata   KWW Przyjazny Samorząd
2 GRZEŚKOWICZ Zygmunt Józef KW Prawo i Sprawiedliwość
2 ŁUKASIEWICZ Krzysztof Tomasz Komitet Wyborczy PSL
2 LESZCZYŃSKI Grzegorz Tomasz KKW SLD Lewica Razem
2 MAGUDER Jadwiga Maria KWW Przyjazny Samorząd
3 MIKOŁAJCZYK Marian   KW Prawo i Sprawiedliwość
3 JAMROZEK Kamil Adam Komitet Wyborczy PSL
3 SAS Dariusz Andrzej KKW SLD Lewica Razem
3 JASIŃSKI Jarosław   KWW Przyjazny Samorząd
4 JACHYM Zbigniew Adam KW Prawo i Sprawiedliwość
4 MICHTA Zdzisława Barbara Komitet Wyborczy PSL
4 DUDA Marian Józef KKW SLD Lewica Razem
4 DĘBICKA Dajana Helena KWW Przyjazny Samorząd
5 MATKOWSKI Roman Władysław KW Prawo i Sprawiedliwość
5 ROJOWSKA Edyta Urszula Komitet Wyborczy PSL
5 SIEPAK Monika Katarzyna KKW SLD Lewica Razem
5 SMERECZAŃSKI Lechosław Marian KWW Przyjazny Samorząd
6 MAZUR Eugeniusz   KW Prawo i Sprawiedliwość
6 OLEJNIK Ryszard   Komitet Wyborczy PSL
6 KUREK Sebastian   KKW SLD Lewica Razem
6 MYKIETA Teresa Bożena KWW Przyjazny Samorząd
7 SOŁTYS Grzegorz Bernard KW Prawo i Sprawiedliwość
7 ŁAŹNIOWSKI Jarosław   KKW SLD Lewica Razem
8 CHRZANOWSKI Albin   KW Prawo i Sprawiedliwość
8 MATYSIK Radosław Szymon KKW SLD Lewica Razem
8 KONARSKA Jolanta Małgorzata KWW Przyjazny Samorząd
9 KUŁAKIEWICZ Andrzej Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość
9 KUŚMIERCZYK Iwona Ewa KKW SLD Lewica Razem
9 SITKO Anna Halina KWW Przyjazny Samorząd
10 KASPRZYCKI Arkadiusz   KW Prawo i Sprawiedliwość
10 NOWAK Jan   KKW SLD Lewica Razem
11 KOTASIŃSKA Grażyna Maria KW Prawo i Sprawiedliwość
11 PROWIDENIEC Józef   KKW SLD Lewica Razem
12 PIÓRKOWSKA Krystyna Stanisława Komitet Wyborczy PSL
12 DZIAŁAŃSKI Mieczysław Zdzisław KKW SLD Lewica Razem
13 MAŁOLEPSZY Leszek Marek KW Prawo i Sprawiedliwość
13 ZIELIŃSKI Marek   Komitet Wyborczy PSL
13 BIAŁKOWSKI Krzysztof Stanisław KKW SLD Lewica Razem
13 GARGACZ Krzysztof   KWW Przyjazny Samorząd
14 GOŁYSKI Andrzej Adam Komitet Wyborczy PSL
14 WARGA Jacek   KKW SLD Lewica Razem
14 WOŹNICA Piotr Aleksander KWW Przyjazny Samorząd
15 PRZYSIĘŻNY Michał Przemysław Komitet Wyborczy PSL
15 DUTKIEWICZ Halina   KKW SLD Lewica Razem

Do Rady Gminy Świerczów:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię

Nazwa komitetu

1 KŁODZIŃSKI Józef Władysław KWW Przyjazny Samorząd
1 GROBLICA Mirosław Robert KW Platforma Obywatelska RP
1 KAMIŃSKI Krzysztof Jan KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
2 WOJCIECHOWSKA Magdalena Mariola KWW Przyjazny Samorząd
2 GAŁKA Roman Feliks Komitet Wyborczy PSL
2 CHORKUN Michał Bolesław KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
3 PONIEWIERSKI Zygmunt Józef KWW Przyjazny Samorząd
3 KIRSZ Ryszard   KW Platforma Obywatelska RP
3 ŁUKAWSKI Robert Piotr Komitet Wyborczy PSL
3 KOZIAK Ryszard   KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
4 PIASECKI Ryszard   KWW Przyjazny Samorząd
4 KOZŁOWSKI Jan Franciszek KW Platforma Obywatelska RP
4 WIĘCKOWSKA Edyta   KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
5 KOSSAK Anna Maria KKW SLD Lewica Razem
5 GRZYBEK Arkadiusz Tomasz KW Platforma Obywatelska RP
5 RYKAŁA Krystyna Magdalena Komitet Wyborczy PSL
5 RZADKOWSKA Anna Zofia KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
6 ŁOZIŃSKA-MICHALAK Aleksandra   KKW SLD Lewica Razem
6 ROGALSKA Elżbieta   KW Platforma Obywatelska RP
6 ŻOŁNOWSKI Roman Marian Komitet Wyborczy PSL
6 LEWKO Małgorzata Barbara KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
7 HRYCYSZYN Andrzej Adam KWW Przyjazny Samorząd
7 BEDNARZ Małgorzata Karolina KW Platforma Obywatelska RP
8 JANAS Adam Jan KWW Przyjazny Samorząd
8 SZOPA Bogusława   KKW SLD Lewica Razem
8 ZELEK Urszula   KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
9 BAJ Bogusław   KWW Przyjazny Samorząd
9 KUBOWICZ Urszula   KKW SLD Lewica Razem
9 PADUCH Grzegorz Zdzisław KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
10 KUJAWA Maria Jolanta KWW Przyjazny Samorząd
10 BARTOSIK Anna Magdalena KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
11 SZYMAŃSKI Mateusz Marek KWW Przyjazny Samorząd
11 KULA Barbara Maria KKW SLD Lewica Razem
11 JUSTYŃSKA Krystyna Maria Komitet Wyborczy PSL
11 JAKUBIK Ryszard   KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
12 RAPACZ Mirosław   KWW Przyjazny Samorząd
12 PĘKALSKI Mirosław Bogusław KKW SLD Lewica Razem
13 MIELCZAREK Marek Mariusz KWW Przyjazny Samorząd
13 KIEDRZYŃSKI Daniel Ignacy KKW SLD Lewica Razem
13 GRODECKA Małgorzata Maria KWW "Wspólnota Niezależna Wsi 2014"
14 BRONŚ Wanda   KWW Przyjazny Samorząd
14 DURAJ Małgorzata   KKW SLD Lewica Razem
14 BAJ Małgorzata Beata Komitet Wyborczy PSL
15 LECHMAN Janina   KWW Przyjazny Samorząd
15 MICHAŁKÓW Irena Urszula KKW SLD Lewica Razem
15 SEMENIUK Barbara   Komitet Wyborczy PSL

Do Rady Gminy Wilków:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię

Nazwa komitetu

1 RECZUCH Zbigniew   Komitet Wyborczy PSL
1 NOGA Artur Roman KW Platforma Obywatelska RP
1 MĘTEL Piotr   KKW SLD Lewica Razem
1 ŚRODOŃ Bogdan   KW Prawo i Sprawiedliwość
1 BARANOWSKI Krzysztof Zygmunt KWW Przyjazny Samorząd
1 GAŁCZYŃSKA Anna Marzena KW Porozumienie Namysłowskie
2 SZULAKOWSKI Edward   Komitet Wyborczy PSL
2 ŚRODOŃ Sebastian Andrzej KW Platforma Obywatelska RP
2 ZYCHOWICZ Marcin Krzysztof KKW SLD Lewica Razem
2 MAREL Paweł Wojciech KW Prawo i Sprawiedliwość
2 MIKUŚKIEWICZ Zygmunt   KWW Przyjazny Samorząd
2 SIECZKA Witold Jan KW Porozumienie Namysłowskie
3 POLAKIEWICZ Leszek Bronisław Komitet Wyborczy PSL
3 DIRK Henryka Bożena KW Platforma Obywatelska RP
3 GŁODEK Sławomir   KKW SLD Lewica Razem
3 GERUS Marta Joanna KW Prawo i Sprawiedliwość
3 KOWNACKA-RANGOSCH Dorota Wiesława KWW Przyjazny Samorząd
3 DŁUGOSZ Lucyna Lidia KW Porozumienie Namysłowskie
4 BŁASZCZYK Zbigniew   Komitet Wyborczy PSL
4 GĄSIOR Stanisław   KKW SLD Lewica Razem
4 ADAMIEC Justyna   KW Prawo i Sprawiedliwość
4 HEJNA Jadwiga Agnieszka KWW Przyjazny Samorząd
5 BRATOSIEWICZ Marek Krzysztof Komitet Wyborczy PSL
5 KONEFAŁ Agnieszka Wioleta KKW SLD Lewica Razem
5 CZUCZWARA Bartłomiej   KW Prawo i Sprawiedliwość
5 MARKOWSKA-KOLIŃSKA Teresa Janina KW Porozumienie Namysłowskie
6 KONEFAŁ Henryk Krzysztof Komitet Wyborczy PSL
6 BOCHNIAK Krzysztof   KW Platforma Obywatelska RP
6 ZIELIŃSKA Barbara Elwira KW Prawo i Sprawiedliwość
6 JAŚNIKOWSKI Edward   KWW Przyjazny Samorząd
7 WACHOWSKI Lesław   Komitet Wyborczy PSL
7 MASZTALERZ Marcin Dominik KW Platforma Obywatelska RP
7 BINERAT Jan Piotr KKW SLD Lewica Razem
7 ZYCHOWICZ Paweł Damian KW Prawo i Sprawiedliwość
7 ZUBEK Marzena Iwona KW Porozumienie Namysłowskie
8 WÓJCIK Wiesław Jerzy Komitet Wyborczy PSL
8 OSZENDA Stanisław Władysław KKW SLD Lewica Razem
8 MARSZAŁEK Irena Stefania KWW Niezależny-Ireny Marszałek
8 KITA Piotr Andrzej KW Porozumienie Namysłowskie
9 ŁAMBUCKA Magdalena Józefa KWW Magdaleny Łambuckiej - niezależny
9 MOZGOWIEC Paweł Tomasz KW Prawo i Sprawiedliwość
9 BĘBEN Paweł   KWW Przyjazny Samorząd
9 ADAMIEC Iwona Agata KW Porozumienie Namysłowskie
10 BAŁACHOWSKI Przemysław Marek Komitet Wyborczy PSL
10 MIELCZAREK Szczepan Sylwester KKW SLD Lewica Razem
10 PRZYTULSKI Dariusz Marian KW Prawo i Sprawiedliwość
11 GRZESIK Jarosław Wojciech Komitet Wyborczy PSL
11 ŁUNIEWSKI Bartłomiej Adam KW Platforma Obywatelska RP
11 RADZIŃSKI Marian Stanisław KKW SLD Lewica Razem
11 SZKUDLARSKI Tadeusz Andrzej KWW Przyjazny Samorząd
12 PODYMA Tadeusz Jan Komitet Wyborczy PSL
12 ZEMŁA Dariusz Łukasz KW Platforma Obywatelska RP
12 SZCZEPANIAK Mateusz Krzysztof KKW SLD Lewica Razem
12 KUŹBIK Tadeusz Stanisław KWW Przyjazny Samorząd
12 DRÓŻDŻ Piotr Paweł KW Porozumienie Namysłowskie
13 BINIEK Michał   Komitet Wyborczy PSL
13 BOCHNIAK Teresa   KW Platforma Obywatelska RP
13 OSTROWSKI Krzysztof Piotr KKW SLD Lewica Razem
13 PILARZ Dariusz Marian KWW Przyjazny Samorząd
13 SIMLAT Teresa Maria KW Porozumienie Namysłowskie
14 HUBICKI Grzegorz Józef Komitet Wyborczy PSL
14 PILARZ-MASZTALERZ Paulina Teresa KW Platforma Obywatelska RP
14 ŚWIERCZYŃSKI Mateusz Adam KKW SLD Lewica Razem
14 FIŁOŃCZUK Rafał Wiesław KW Prawo i Sprawiedliwość
14 GAWEŁ Sylwester Jan KWW Przyjazny Samorząd
15 KRAUS Tomasz Stanisław KWW Niezależny - Tomasza Kraus
15 UBYCH Piotr   Komitet Wyborczy PSL

Do Rady Gminy Pokój:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię

Nazwa komitetu

1 PIEKARSKA Krystyna Irena KW Stowarzyszenie Pokój OPP
2 BARABOSZ Jerzy Arnold KWW Przyjazny Samorząd
2 CIURLA Jarosław Michał KW Stowarzyszenie Pokój OPP
3 GOSŁAWSKI Jacek   KWW Przyjazny Samorząd
3 SZELĄG Romuald Jan KW Stowarzyszenie Pokój OPP
4 DRAPIEWSKA Wiesława Małgorzata KWW Przyjazny Samorząd
4 JAKUBIK Jerzy Ryszard KW Stowarzyszenie Pokój OPP
5 BARTOŃ Marcin Bazyli KW Platforma Obywatelska RP
5 FRASIAK Bartłomiej   KW Stowarzyszenie Pokój OPP
6 BARAN Tadeusz   KW Platforma Obywatelska RP
6 GRYL Danuta Krystyna KW Stowarzyszenie Pokój OPP
7 SOWA Jadwiga Teresa KW Stowarzyszenie Pokój OPP
8 KANIA Edward   KW Stowarzyszenie Pokój OPP
9 KRUCZEK Marek   KWW Przyjazny Samorząd
9 PAWŁOWSKA Edyta Barbara KW Stowarzyszenie Pokój OPP
10 JASIŃSKA Jolanta Urszula KW Platforma Obywatelska RP
10 KRUSZELNICKI Tomasz   KW Stowarzyszenie Pokój OPP
11 ZACHARÓW-PRUSIK Justyna Krystyna Komitet Wyborczy PSL
11 MIELCZAREK Justyna Maria KW Stowarzyszenie Pokój OPP
12 PALUCH Konrad Józef KW Stowarzyszenie Pokój OPP
13 PALUCH Jolanta Małgorzata KW Stowarzyszenie Pokój OPP
14 GAWRYŚ Krystyna Jolanta KWW Przyjazny Samorząd
14 WALEK Konrad   KW Stowarzyszenie Pokój OPP
15 KRYSTOSEK Tomasz Piotr KW Platforma Obywatelska RP
15 KOCIENCKI Wacław Stanisław KW Stowarzyszenie Pokój OPP

Do Rady Miejskiej Namysłowa:






Numer okręgu Nazwisko Pierwsze imię Drugie imię

Nazwa komitetu

1 MATUSZEK Michał Radosław Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
1 ŁĄBĘDZKI Henryk   KW Prawo i Sprawiedliwość
1 OCHĘDZAN Jacek Igor KW Platforma Obywatelska RP
1 KOSIKOWSKI Ireneusz Grzegorz KWW Kosikowski Nieruchomości
1 ZIELONKA Andrzej Leon KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1 CISICKA-ZUBEK Krystyna   KKW SLD Lewica Razem
1 CZARNY Leokadia   KWW Przyjazny Samorząd
2 PABINIAK Dawid Adam Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
2 ODELSKI Henryk Jerzy KW Prawo i Sprawiedliwość
2 TOMICZEK Henryk Jan KW Porozumienie Namysłowskie
2 WILCZAK Stanisława   KW Platforma Obywatelska RP
2 KOZYRA Jan Mirosław KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 JĘDZIEROWSKA Dorota   KKW SLD Lewica Razem
2 RYGAS Dorota Czesława KWW Przyjazny Samorząd
2 KREWSKA Bożena   KWW "Solidarni dla Namysłowa"
3 BARTOSIŃSKA Jadwiga   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
3 MAGAJ Rafał Józef KW Prawo i Sprawiedliwość
3 ŁOZA Stanisław   KW Porozumienie Namysłowskie
3 KULA Dariusz Mirosław KKW SLD Lewica Razem
3 ZABIELNY Sylwester Wojciech KWW Przyjazny Samorząd
3 KARCZEWSKA Małgorzata Elżbieta KWW "Solidarni dla Namysłowa"
4 BŁASZKIEWICZ Dorota Anna Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
4 BALICKA Agnieszka Aleksandra KW Prawo i Sprawiedliwość
4 OCHĘDZAN Eugeniusz Kazimierz KW Porozumienie Namysłowskie
4 MEDYK Lucyna Joanna KW Platforma Obywatelska RP
4 MARKOWICZ Roman Henryk KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
4 GUBERNAT-SZMITKE Anna Zofia KKW SLD Lewica Razem
4 PORADA-JAŃSKA Marzena Agata KWW Przyjazny Samorząd
4 ORLIŃSKA-MOŚCICKA Elżbieta   KWW "Solidarni dla Namysłowa"
5 KONOPKA Lech Jan Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
5 KUŁAKOWSKI Grzegorz Adam KW Prawo i Sprawiedliwość
5 KOMPAŁA Henryk Stanisław KW Porozumienie Namysłowskie
5 WOŹNIAK Irena   KW Platforma Obywatelska RP
5 KOSMALA Zbigniew Łukasz KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
5 KUCZMA Paweł Jan KKW SLD Lewica Razem
5 NOWAKOWSKI Sylwester   KWW Przyjazny Samorząd
5 TAMBORSKA Iwona Ewa KWW "Solidarni dla Namysłowa"
6 JUZAK Zbigniew Stefan Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
6 ŁYŻNIAK Urszula Helena KW Porozumienie Namysłowskie
6 STRAMSKI Sławomir Marian KW Platforma Obywatelska RP
6 GRZEŚKOWICZ Marian Franciszek KKW SLD Lewica Razem
6 MORAS Marian   KWW Przyjazny Samorząd
6 DYK Katarzyna Elżbieta KWW "Solidarni dla Namysłowa"
7 RAK Tadeusz   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
7 SROGA Marek   KW Prawo i Sprawiedliwość
7 ZIELIŃSKI Sławomir Piotr KW Platforma Obywatelska RP
7 TRACZ-BORGUL Urszula Jolanta KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
7 ŁABĘCKI Marian   KKW SLD Lewica Razem
7 SURDYK Roman Tadeusz KWW Przyjazny Samorząd
7 BUKOWSKI Piotr Paweł KWW "Solidarni dla Namysłowa"
8 GAŚ Małgorzata   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
8 SZAPOWAŁ Andrzej Stanisław KW Prawo i Sprawiedliwość
8 SZYNDLER Jerzy   KW Porozumienie Namysłowskie
8 DZIDOWSKI Krzysztof Marian KW Platforma Obywatelska RP
8 GRZEGORCZYK Lucyna Maria KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
8 KOŁODZIEJSKA Bożena Elżbieta KKW SLD Lewica Razem
8 MAGDA Mateusz Mirosław KWW Przyjazny Samorząd
8 PUTOWSKI Włodzimierz Marian KWW "Solidarni dla Namysłowa"
9 IWANYSZCZUK Jarosław   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
9 MAREK Edward   KW Prawo i Sprawiedliwość
9 JAROSZEWSKA Jadwiga Antonina KW Porozumienie Namysłowskie
9 BEDNAREK Andrzej Henryk KW Platforma Obywatelska RP
9 PAWŁOWSKI Jacek Adam KKW SLD Lewica Razem
9 TOMCZYSZYN Bartłomiej   KWW Przyjazny Samorząd
10 ZALWERT Damian Sebastian KWW Idea Przyszłości
10 ZIMOCH Stanisław   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
10 BUŚKO Jan Stanisław KW Prawo i Sprawiedliwość
10 JAROSZEWSKI Tadeusz   KW Porozumienie Namysłowskie
10 DRAPIEWSKI Kazimierz Antoni KW Platforma Obywatelska RP
10 REGNER Marian   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
10 DYNOWSKI Patryk   KKW SLD Lewica Razem
10 SPÓR Sławomir Grzegorz KWW Przyjazny Samorząd
10 KRAUS Barbara Katarzyna KWW "Solidarni dla Namysłowa"
11 PIETROSZEK Jacek   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
11 GĘSIARZ Konrad Kazimierz KW Prawo i Sprawiedliwość
11 PODYMA Teresa   KW Platforma Obywatelska RP
11 OKULARCZYK Alicja Danuta KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
11 LESZCZYŃSKI Waldemar Tomasz KKW SLD Lewica Razem
11 CEBULA Mariusz Damian KWW Przyjazny Samorząd
11 PUTOWSKA Małgorzata Anna KWW "Solidarni dla Namysłowa"
12 ZALWERT Maciej Krzysztof KWW Idea Przyszłości
12 KONIECZNY Sebastian Tomasz Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
12 TROJANOWSKI Rafał Sebastian KW Prawo i Sprawiedliwość
12 SIKORA Danuta   KW Porozumienie Namysłowskie
12 WALCZAK Dominik   KWW Dominika Walczaka
12 ZAJĄC Wojciech   KW Platforma Obywatelska RP
12 SURMACZ Marcin Zbigniew KKW SLD Lewica Razem
12 GRZYB Krzysztof Mariusz KWW Przyjazny Samorząd
12 WĘGIER Andrzej Józef KWW "Solidarni dla Namysłowa"
13 LASOŃ-CEGLAREK Ewa   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
13 SOBASZEK Piotr Zdzisław KW Prawo i Sprawiedliwość
13 KOROTARZ Danuta Ewa KW Porozumienie Namysłowskie
13 KRUSZYŃSKA Jolanta Małgorzata KW Platforma Obywatelska RP
13 WŁODARCZYK Jakub Jacek KWW Niezależny-Jakub Włodarczyk
13 DŁUBAK Tomasz Aleksander KKW SLD Lewica Razem
13 MUFAZAŁÓW Marcin   KWW Przyjazny Samorząd
14 RADUCHOWSKI Ryszard Zygfryd Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
14 WOLSKA Ewa Stanisława Komitet Wyborczy PSL
14 KAWOŃ Andrzej Bolesław KW Platforma Obywatelska RP
14 MIŚ Wiesław   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
14 SMOLARCZYK Łukasz Aleksander KKW SLD Lewica Razem
14 PANKOWSKI Piotr Paweł KWW Przyjazny Samorząd
14 ADAMIEC Zygfryd   KWW "Solidarni dla Namysłowa"
15 WICIAK Tomasz Paweł Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
15 GŁĄB Dariusz Marek Komitet Wyborczy PSL
15 PIOTROWSKI Robert   KW Prawo i Sprawiedliwość
15 MIKOŁAJCZYK Rafał Franciszek KW Porozumienie Namysłowskie
15 GUDZOWSKA Wiesława   KW Platforma Obywatelska RP
15 BURSAKOWSKI Kamil Stanisław KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
15 WIERZCHOWSKI Jerzy   KWW Przyjazny Samorząd
16 ŁUCZAK Tomasz   Komitet Wyborczy PSL
16 NASIADEK Paweł Marek KWW Nasiadek Paweł Nowa Droga Głuszyny
16 SURMACZ Wojciech Maciej KKW SLD Lewica Razem
17 DZWONIAREK Władysław Andrzej Komitet Wyborczy PSL
17 PALAMARZ Grzegorz Roman KW Prawo i Sprawiedliwość
17 ŁUKASIEWICZ Tomasz Antoni KW Porozumienie Namysłowskie
17 TEODORCZYK Maria   KW Platforma Obywatelska RP
17 LETKI Rafał Adam KWW Przyjazny Samorząd
17 KISIEL Janusz   KWW "Solidarni dla Namysłowa"
18 ŁUKASIAK Danuta   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
18 MLECZKO Ewa   Komitet Wyborczy PSL
18 CZUBKOWSKI Janusz   KWW "Solidarni dla Namysłowa"
19 WĘGLARZ Tadeusz Sylwester Komitet Wyborczy PSL
19 PACZKOWSKI Paweł   KW Porozumienie Namysłowskie
19 DOMALEWSKI Paweł Michał KW Platforma Obywatelska RP
19 SZEWCZUK Dariusz Piotr KKW SLD Lewica Razem
19 CIURA Stefania   KWW Przyjazny Samorząd
20 DUMAŃSKI Robert Stanisław Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
20 KOWALCZYK Wojciech Stanisław Komitet Wyborczy PSL
20 KASPERSKI Jan Józef KW Platforma Obywatelska RP
20 KLUCOWICZ Michał Piotr KKW SLD Lewica Razem
20 GACEK Marcin Łukasz KWW Przyjazny Samorząd
21 WERESZCZYŃSKI Tadeusz   Komitet Wyborczy Wspólnota Obywatelska
21 PĘKAŁ Kazimierz Ryszard Komitet Wyborczy PSL
21 HOFBAUER Zygmunt   KW Prawo i Sprawiedliwość
21 CIOMA Monika Anna KW Platforma Obywatelska RP
21 WULKIEWICZ Radosław   KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
21 CHRUSZCZ Justyna Izabela KKW SLD Lewica Razem
21 NAWROT Maciej Dariusz KWW "Solidarni dla Namysłowa"

Źródło: http://opole.pkw.gov.pl/

dostęp z 11.10.2014 - godzina 13:00

Wybory samorządowe 2014 w Namysłowie