Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Miał 3 promile a opiekował się 2-letnim dzieckiem

PolicjaPolicjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Namysłowa, który mając ponad 3 promile alkoholu we krwi spacerował z 2-letnią córką.

Mężczyzna przechadzał się z dzieckiem na ręku tuż przy ruchliwej ulicy w centrum miasta. Za narażenie życia i zdrowia dziecka grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Namysłowscy funkcjonariusze nietrzeźwego ojca umieścili w  policyjnych aresztach a 2-letnią dziewczynkę przekazali matce dziecka. Policjanci tuż po zgłoszeniu zaniepokojonych przechodniów dotarli do 29 latka, który zataczając się spacerował z płaczącym dzieckiem na ręku wzdłuż ulicy Bohaterów Warszawy.  

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 18:00. Oficer Dyżurny z namysłowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zataczającym się mężczyźnie z dzieckiem na ręku. Okazało się, iż mężczyzna był nietrzeźwy-badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Dzięki natychmiastowej reakcji przechodniów oraz policjantów życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci o zdarzeniu powiadomili matkę dziewczynki,  której na miejscu  przekazano 2-latkę.

Mężczyzna zaraz po tym jak odzyskał świadomość usłyszał zarzuty narażenia na utratę życia własnego dziecka. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje również Sąd Rodzinny.

Sekcje: