Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Pijani namysłowscy MIKOŁAJE

Nietrzeźwi kierowcy złapani3 nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci drogówki w mikołajkowy poranek.

Niechlubny rekordzista, z ponad trzema promilami wjechał do rowu pod Świerczowem.

Inny nietrzeźwy kierowca jechał pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów.

Tacy nieodpowiedzialni kierowcy zawsze stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Nietrzeźwi "Mikołaje"

Często policjanci w swojej służbie spotykają się z kierowcami, którzy wykazują się skrajną nieodpowiedzialnością. Do takich z pewnością należą, zatrzymani wczoraj przez namysłowską drogówkę mężczyźni, którzy wsiedli za kierownicę na podwójnym gazie. Zdecydowanie zabrakło im wyobraźni w ten szczególny dzień, kiedy to wielu dorosłych wiezie prezenty najmłodszym.

Kierował choć dożywotnio ma zakazane

Kierujący volkswagenem 41-latek został zatrzymany w Domaszowicach. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo w systemie informatycznym widniał zapis o dożywotnim zakazie prowadzenia przez niego pojazdów. Chwilę później, ten sam patrol zatrzymał nietrzeźwego 58-latka. Mężczyzna kierował fordem mając ponad pół promila w wydychanym powietrzu.

3 promile i do rowu

Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Jeszcze przed południem patrol drogówki został zadysponowany do zdarzenia, gdzie kierujący osobowym renault wjechał do rowu. Przyczyną był nie tylko obficie padający śnieg, ale jak wykazał alkomat, przede wszystkim spożyty alkohol. 43-letni kierowca wydmuchał ponad 3 promile. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Nie unikną sądu

Wszyscy antybohaterowie mikołajkowego poranka będą odpowiadać przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi im wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów a nawet do 2 lat więzienia.

Apel POLICJI

Nietrzeźwi kierujący pojazdami to realne zagrożenie w ruchu drogowym. Prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Jeżeli widzisz osobę nietrzeźwą reaguj i nie dopuść takiej osoby do kierowania pojazdem mechanicznym! Gdy z różnych powodów nie jesteś w stanie uniemożliwić nietrzeźwemu dalszej jazdy, niezwłocznie poinformuj policję.

Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować czyjeś życie.

źródło: KPP Namysłów

Nietrzeźwi kierowcy złapani
Sekcje: