Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Radiowy Ranking Samorządowy w powiecie namysłowskim

We wtorek, 2 listopada, do Namysłowa zawita radio. Powiat namysłowski będzie bowiem głównym bohaterem programu Ranking na antenie Radia Opole. Będzie można posłuchać i wziąć udział w dyskusji na temat sukcesów i porażek władz samorządowych powiatu. Będzie też sonda sms.

 

 

Powiat namysłowski bierze udział w rankingu samorządów, który prowadzi Radio Opole. Dziennikarze radia odwiedzają w dni powszednie samorządy województwa opolskiego. Rozmawiają z władzami lokalnymi i z mieszkańcami. W godzinach trwania programu mieszkańcy powiatu mogą wyrazić swoje zdanie o władzach samorządowych w radiowej sondzie sms. Można także zadzwonić do radia podczas trwania programu i wyrazić swoje zdanie o sukcesach i porażkach władz powiatu (nr tel. 800 30 50 50).

 

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Finał Rankingu Samorządowego przewidziany jest na 8 listopada br. W drodze głosowania sms zostaną wybrane 3 gminy oraz 3 powiaty, które zdobędą największą ilość głosów. Ponadto zostanie wybrana najaktywniejsza społeczność gminna oraz powiatowa, która odda najwięcej głosów („ZA” i „PRZECIW”) na swoją gminę lub powiat w konkursie.

 

Program poświęcony powiatowi namysłowskiemu rozpocznie się we wtorek o godzinie 11.05 i potrwa do godziny 13:00. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysłać SMS pod numer 7143 o treści Sonda, wpisując po kropce treść TAK lub NIE np. SONDA.TAK lub SONDA.NIE. Koszt wysłania 1 sms 1 zł, (1,22 zł z VAT).

Namysłów - aktualności.
Sekcje: