Lokalne firmy i instytucje: MegaSport Autoryzowany Sklep Sportowy
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Tragedia na drodze - zmarł poszkodowany w wypadku pod Domaszowicami

Wypadek pod DomaszowicamiRodzina z Oleśnicy jechała do lekarza do Kluczborka. Niestety nie dojechali. Około 8. rano na odcinku drogi pomiędzy Gręboszowem a Domaszowicami kierowca opla zjechał na przeciwny pas ruchu czym spowodował czołowe zderzenie z ciężarówką marki DAF.

Niestety 31-letni kierowca opla zmarł w szpitalu. Jego żona i córka pozostają w ciężkim stanie.

O zdarzeniu drogowym na drodze krajowej DK 42 Domaszowice-Gręboszów, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie został powiadomiony około godziny 08:00. Policjanci, którzy już po chwili dotarli na miejsce tego wypadku wstępnie ustalili, że 31-letni kierowca osobowego opla z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z  jadącym w kierunku Namysłowa samochodem ciężarowym marki DAF.

W wyniku tego zdarzenia kierowca oraz dwójka pasażerów opla z ciężkimi obrażeniami ciała przetransportowanych zostało do szpitala.

Jak podaje portal Mojaolesnica.pl kierowca opla zmarł w szpitalu.

Technicy kryminalistyczni oraz specjaliści z zakresu ruchu drogowego zabezpieczyli ślady tego wypadku. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga pozostawała nieprzejezdna do ok. godziny 14:30.

Wypadek pod Domaszowicami
Sekcje: