Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Wybory prezydenckie - WYNIKI w powiecie namysłowskim

Wyniki wyborówW powiecie namysłowskim - podobnie jak w całym województwie opolskim - przeważające poparcie zyskał Bronisław Komorowski.

Wyjątkiem na mapie powiatu jest Gmina Domaszowice gdzie zwyciężył - podobnie jak w całym kraju (wg sondaży jak na razie) - Andrzej Duda.

Do urn w powiecie namysłowskim poszła ponad połowa uprawnionych do głosowania.

 

Frekwencja

Andrzej Duda

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Bronisław Komorowski

Wyniki głosowania

Wyniki głosowania w powiecie namysłowskim w II turze wyborów prezydenckich

Powiat namysłowski

51,25% 8244 9199
Gmina Domaszowice 56,47% 862 799
Gmina Namysłów 53,07% 5262 5597
Gmina Pokój 42,79% 667 1154
Gmina Świerczów 50,35% 660 771
Gmina Wilków 47,29% 793 878

Źródło: opole.pkw.gov.pl

Wyniki wyborów
Sekcje: 

Dodanych komentarzy: 4

DZIĘKUJĘ MIESZKAŃCOM GMINY DOMASZOWICE ZA GŁOSOWANIE NA PANA DUDĘ !!!!!!.Jako jedyni w Królestwie '' Namysłów'' zagłosowali za narmalnością. Wsyd mi za tych co głosowali na Komorowskiego jesteście niereformowalni!!!!.Niebezpieczne Związki  Bronisława Komorowskiego  wpiszcie gogle i zobaczcie kto wami rządził tego  nie zobaczycie w telewizji.I PO BULU.

Wyśta są jakieś pomerane razem ze swoim niezatapialnym guru.

Nie wiem jak to PO - liczyli ale 52 + 48 = 100 - a gdzie głosy nieważne??? po ostatnich wyborach było 20% nieważnych. Czyżby i nieważne dodali BULOWI ???.

Dzwoni telefon do Kancelarii Prezydenta: - Z prezydentem Komorowskim poproszę. - Ale Komorowski nie jest już prezydentem. Po chwili telefon dzwoni drugi raz. - Z prezydentem Komorowskim poproszę! - Mówiłem panu, Komorowski już nie jest prezydentem! Telefon znowu dzwoni. - Z prezydentem Komorowskim poproszę! - Czy pan nie rozumie, że Komorowski już nie jest prezydentem? - Wiem, wiem, ale uwielbiam tego słuchać :)