Polecane firmy: Laboratorium Grabowska
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Znalazł dużo kasy - i oddał!

Odzyskane pieniądzeDzięki uczciwemu znalazcy i szybkim działaniom policjantów odzyskano zagubioną saszetkę.

W grę wchodziła duża kwota pieniędzy.

Przy wykorzystaniu internetu i pomysłowości funkcjonariuszy, właściciel odzyskał pieniądze jeszcze tego samego dnia.

Uczciwy znalazca

We wtorkowy wieczór, 15. października, do Komendy Policji w Namysłowie zgłosił się mężczyzna z nietypowym pakunkiem. Jak wyjaśnił policjantom, w centrum miasta znalazł saszetkę pełną pieniędzy.

Mundurowi wspólnie ze znalazcą policzyli, że zawartość saszetki to prawie 10 tysięcy złotych. Niestety, oprócz pieniędzy nie było żadnych dokumentów ani danych, do kogo zguba może należeć.

Poszukiwania właściciela

Udało się ustalić, że saszetka prawdopodobnie może być własnością jednego z kurierów, który chwilę wcześniej stał swoim busem na namysłowskim rynku.

Policjanci zajmujący się tą sprawą, natychmiast za pomocą portali społecznościowych i znajomych z sieci internetowej ustalili numery telefonów do kurierów, którzy dowożą paczki do Namysłowa.

Po chwili, byli już w kontakcie telefonicznym z mężczyzną, do którego należała saszetka.

Kurier uratowany

Gdy 27-letni kierowca busa pojawił się w komendzie potwierdził, że uczciwy znalazca przekazał całość w nienaruszonym stanie. Jak oświadczył, w roztargnieniu musiał zostawić saszetkę obok swojego auta i odjechać z miejsca. Dzięki uczciwemu znalazcy i szybkiej pracy policjantów pieniądze wróciły do właściciela.

źródło: KPP Namysłów

Odzyskane pieniądze
Dużo pieniędzy
Sekcje: