Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Znowu dużo narkotyków w Namysłowie

Namysłów znowu z narkotykamiHeroina, amfetamina, ziele konopi i tabletki ekstazy - takie narkotyki znaleziono w Namysłowie.

Do 10 lat więzienia grozi 34-letniemu mieszkańcowi naszego miasta który w mieszkaniu swojej partnerki miał ukrywać znaczne ilości narkotyków.

Usłyszał już zarzuty posiadania i wprowadzania do obiegu dużych ilości narkotyków.

Akcja policji

Kryminalni z namysłowskiej komendy, zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, iż jeden z mieszkańców miasta wprowadza do obiegu duże ilości narkotyków. Gdy wytypowali podejrzanego, zatrzymali go w mieszkaniu jego partnerki. Przeszukanie potwierdziło ich przypuszczenia.

Dowody przestępstwa

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Funkcjonariusze zabezpieczyli przy podejrzanym całą paletę różnych środków odurzających. Było to ponad 220 gramów ziela konopi, blisko 300 gramów amfetaminy, 110 tabletek ekstazy oraz kilka gramów heroiny. Mężczyzna miał także profesjonalny sprzęt do ważenia i porcjowania towaru.

Kolorowe narkotyki z Namysłowa

Do aresztu

Jak wykazało śledztwo, właścicielka mieszkania nic nie wiedziała o przestępczym procederze swojego partnera. Sprawa ma charakter rozwojowy. Zatrzymany 34-latek, decyzją sądu został aresztowany na 2 miesiące. Jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i handlowanie nimi. Za takie przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Namysłowie

Namysłów znowu z narkotykami
Kolorowe narkotyki z Namysłowa
Sekcje: