II MIĘDZYWOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

Zapaśnicy walczyli o medale w hali "Orła"

 20.03.2012 r. odbyły się w hali sportowej LKS "Orzeł" w NamysłII Międzywojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w zapasach w stylu wolnym. W zawodach tych brało udział 101 zawodników i zawodniczek ze szkół w Namysłowie, Bukowiu, Idzikowicach, Smarchowicach Wlk., Ligocie Książecej, Wilkowie, Kędzierzynie - Koźlu reprezentujacych Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne.

Organizatorami Igrzysk był Opolski Związek Zapaśniczy, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Opolu, Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Opolu, Urząd Gminy w Namysłowie, Starostwo Powiatowe w Namysłowie, Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Namysłów, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Orły” Namysłów. Sędziami zawodów byli Panowie Kazimierz Szelągiewicz, Bartosz Dorociak, Michał Miś, Robert Ostrysz oraz Michał Wesołowski. Opiekę medyczną nad zawodnikami i zawodniczkami sprawował Pan Dariusz Roszczypała. 

WYNIKI 

 

Szkoły Podstawowe  klasy I – III

 

23 kg

1.Julian Lejczak                       Szkoła Podstawowa nr 3 Namysłów                           2 pkt

 

26 kg

1.Mateusz Buczkowski              Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                           4 pkt

2.Igor Ziembicki                      Szkoła Podstawowa nr 19 Kędzierzyn-Koźle               2 pkt

 

32 kg

1.Sebastian Stępień                 Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                           2 pkt

 

42 kg

1.Gracjan Rogowski                 Szkoła Podstawowa nr 3 Namysłów                           4 pkt

2.Dawid Sobczak                     Szkoła podstawowa nr 19 Kędzierzyn-Koźle               2 pkt

 

47 kg 

1.Jakub Migacz                        Szkoła Podstawowa nr 19 Kędzierzyn-Koźle               2 pkt

 

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI(dziewczęta)

 

34 kg

1.Kamila Bednarz                    Szkoła Podstawowa    Bukowie                                  2 pkt

 

40 kg

1.Ewalina Ciunek                     Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                            4 pkt

2.Ewa Holc                              Szkoła Podstawowa Bukowie                                     2 pkt

 

48 kg

1.Beata Kapuśniak                   Szkoła Podstawowa Bukowie                                     4 pkt

2.Dajana Sobuś                       Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                            2 pkt

 

57 kg

1.Natalia Mozgowiec                 Szkoła Podstawowa Bukowie                                     2 pkt

 

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI(chłopcy)

 

32 kg

1.Patryk Kacprzak                  Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                           2 pkt

 

35 kg

1.Jakub Makuch                      Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                           4 pkt

2.Filip Zacharów                     Szkoła Podstawowa Smarchowice Wielkie                  2 pkt

3.Szymon Wojciechowski        Szkoła Podstawowa Bukowie                                     1 pkt

 

38 kg

1.Konrad Kurzawa                  Szkoła Podstawowa Bukowie                                    4 pkt

2.Damian Niedziela                 Szkoła Podstawowa Bukowie                                   2 pkt

3.Erwin Konefał                      Szkoła Podstawowa Bukowie                                   1 pkt

3.Łukasz Borek                      Szkoła Podstawowa Bukowie                                   1 pkt

 

 

42 kg

1.Kacper Gulbiński                  Szkoła Podstawowa Bukowie                                  2 pkt

 

47 kg

1.Sebastian Krygiel                  Szkoła Podstawowa Bukowie                                 2 pkt

 

53 kg

1.Kamil Baj                             Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                        2 pkt

 

59 kg

1.Marian Gwardecki                 Szkoła Podstawowa nr 5 Namysłów                         4 pkt

2.Oskar Trzeciak                     Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                         2 pkt

3.Mateusz Rubaszko                Szkoła Podstawowa nr 19 Kędzierzyn-Koźle             1 pkt

 

+ 59 kg

1.Konrad Dorobisz                  Szkoła Podstawowa Idzikowice                               4 pkt

2.Michał Joel                           Szkoła Podstawowa Smarchowice Wielkie               2 pkt

3.Jakub Baj                             Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                       1 pkt

3.Dominik Kuświk                   Szkoła Podstawowa Bukowie                                  1 pkt

 

Szkoły Gimnazjalne(Dziewczęta)

 

43 kg

1.Alicja Czyżowicz                  Gimnazjum nr 1 Namysłów                                     2 pkt

 

49 kg

1.Sandra Mozgowiec               Gimnazjum Wilków                                                2 pkt

 

Szkoły Gimnazjalne(Chłopcy)

 

42 kg

1.Wiktor Lejczak                    Gimnazjum nr 1 Namysłów                                     4 pkt

2.Kacper Mormol                    Gimnazjum nr 1 Namysłów                                     2 pkt

3.Michał Szymczykowski         Gimnazjum Ligota Książęca                                    1 pkt

 

46 kg

1.Szymon Makuch                   Gimnazjum nr 2 Namysłów                                    4 pkt

2.Dominik Łątka                      Gimnazjum Ligota Książęca                                   2 pkt

3.Kacper Sobuś                      Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                         1 pkt

 

50 kg

1.Paweł Malicki                       Gimnazjum Ligota Książęca                                   4 pkt

2.Eryk Nowakowski                 Gimnazjum Ligota Książęca                                   2 pkt

3.Mateusz Pępuś                     Gimnazjum nr 1 Namysłów                                    1 pkt

 

54 kg

1.Przemysław Komsa              Gimnazjum nr 2 Namysłów                                     4 pkt

2.Patryk Gwardecki                Gimnazjum Ligota Książęca                                     2 pkt

3.Szymon Trubajko                 Gimnazjum Ligota Książęca                                    1 pkt

 

 

 

 

58 kg

1.Robert Zubyk                       Gimnazjum nr 1 Namysłów                                     4 pkt

2.Bartosz Wandycz                 Gimnazjum Ligota Książęca                                     2 pkt

3.Przemysław Kelner               Gimnazjum nr 1 Namysłów                                     1 pkt

3.Kamil Sabok                        Gimnazjum Ligota Książęca                                    1 pkt

 

63 kg

1.Mateusz Malicki                   Gimnazjum Ligota Książęca                                      4 pkt

2.Mariusz Rosiek                     Gimnazjum Ligota Książęca                                     2 pkt

3.Mateusz Koper                    Gimnazjum Ligota Książęca                                      1 pkt

3.Andrzej Słabosz                   Gimnazjum nr 2 Namysłów                                      1 pkt

 

69 kg

1.Rafał Czyżowicz                   Gimnazjum nr 1 Namysłów                                       4 pkt

2.Radosław Metel                   Gimnazjum nr 5 Kędzierzyn-Koźle                              2 pkt

3.Wojciech Garncarek             Gimnazjum Ligota Książęca                                       1 pkt

3.Mariusz Rubik                      Gimnazjum Ligota Książęca                                       1 pkt

 

+ 69 kg

1.Dawid Czyżowicz                 Gimnazjum nr 1 Namysłów                                         4 pkt

2.Albert Kita                           Gimnazjum nr 2 Namysłów                                         2 pkt

3.Marcin Szelągiewicz              Gimnazjum nr 2 Namysłów                                         1 pkt

3.Patryk Rosiecki                    Gimnazjum nr 2 Namysłów                                         1 pkt

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

 

55 kg

1.Sławomir Kubicki                 Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                       4 pkt

2.Rafał Kamiński                     Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                             2 pkt

3.Kordian Chrzan                    Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                             1 pkt

 

60 kg

1.Patryk Dworczyk                 Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            4 pkt

2.Adam Jakubczak                  Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                     2 pkt

3.Damian Rozwadowski          Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            1 pkt

 

66 kg

1.Witold Prociak                     Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            4 pkt

2.Paweł Rogowski                   Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                     2 pkt

3.Krzysztof Panek                   Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            1 pkt

3.Bartłomiej Wdowiak              Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                     1 pkt

 

74 kg

1.Patryk Żymańczyk                Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            4 pkt

2.Paweł Kapłon                       Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                      2 pkt

3.Marek Jaworowicz                Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            1 pkt

3.Mateusz Dworczyk               Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                      1 pkt

 

 

 

 

 

 

 

84 kg

1.Marcin Smoleń                      Zespół Szkól Mechanicznych Namysłów                     4 pkt

2.Wojciech Zając                     Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            2 pkt

3.Błażej Dzwoniarek                Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                     1 pkt

3.Mateusz Pisula                      Zespół Szkół Mechanicznych Namysłów                     1 pkt

 

+ 84 kg

1.Wojciech Makara                  Zespół Szkół Rolniczych Namysłów                            4 pkt

2.Łukasz Robak                      Zespół szkół Rolniczych Namysłów                             2 pkt

 

Punktacja drużynowa szkół

 

Szkoły Podstawowe

1.Szkoła Podstawowa Bukowie                                  24 pkt

2.Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                         23 pkt

3.Szkoła Podstawowa nr 19 Kędzierzyn-Koźle             7 pkt

4.Szkoła Podstawowa nr 3 Namysłów                         6 pkt

5.Szkoła Podstawowa nr 5 Namysłów                         4 pkt

5.Szkoła Podstawowa Idzikowice                               4 pkt

7.Szkoła Podstawowa Smarchowice Wielkie               4 pkt

 

Szkoły Gimnazjalne

1.Gimnazjum Ligota Książęca                          24 pkt

2.Gimnazjum nr 1 Namysłów                           22 pkt

3.Gimnazjum nr 2 Namysłów                           13 pkt

4.Gimnazjum Wilków                                        2 pkt

4.Gimnazjum nr 5 Kędzierzyn-Koźle                  2 pkt

6.Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów                1 pkt

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

1.Zespół Szkół Rolniczych Namysłów             25 pkt

2.Zespół Szkół Mechanicznych                      19 pkt

Info . www.orzelnamyslow.pl

 

 

Dodano 1 komentarz