PRZEŁAMANIE LINII ODRY I NYSY SKOROGOSZCZ 1945

REKONSTRUKCJA W SKOROGOSZCZY

NAMYSŁOWSKA GRUPA HISTORYCZNA "OKA" BRAŁA UDZIAŁ W REKONSTRUKCJI BITWY Z PRZEŁOMU STYCZNIA I LUTEGO 1945 ROKU POMIĘDZY ŻOŁNIERZAMI ARMII CZERWONEJ A WOJSKAMI III RZESZY. 

ZAPRASZAM DO GALERII Z TEGO NIECODZIENNEGO WIDOWISKA https://picasaweb.google.com/116251509813501599778/REKONSTRUKCJAWSKOROGOSZCZYPRZEAMANIELINIIODRYINYSYSKOROGOSZCZ1945

Dodanych komentarzy: 4

   Panie Arturze, bardzo fajne fotki. W imieniu całej Grupy Rekonstrukcji Historycznej OKA z Namysłowa Dziękuję za przybycie do Skorogoszczy na insceniuzacje bitwy z 1945 r. Mam nadziję ze się podobało i że zagości Pan na kolejnej naszej imprezie. W związku z tym że nikt z naszej grupy nie robił fotek, bo w boju to raczej nie możliwe a jak dotąd nie mamy swojego fotografa, prosze o kontakt. . Pozdrawiam Bardzo Serdecznie.

   Panie Romanie świetne zdjęcia, nie poznałem Pana na miejscu ,trzeba było zagadać, wiedziałbym że to Pan. Byłem u Pana w marcu po fotki ze Smarchowic Ślaskich, obiecałem wtedy że jeśli grupa będzie miała strone to dodam na nią obrobione zdjęcia, niestety jak dotąd nie mamy jej, jest dalej w budowie. Postaram się puki co na namysłowianie.pl utworzyć temat GRH OKA i informować o naszych imprezach wyjazdach i rekonstrukcjach, bo było ich sporto w tym roku. Za tydzień tj. 24.09.2011 nasza grupa OKA spotyka się z Panem Bogusławem Wołoszańskim w Walimiu, gdzie odbedzie sie także mała rekonstrukcja. Jeśli to możliwe także prosiłbym o płytkę ze skorogoszczyi w imieniu całej grupy Oka dziękuje za przybycie na naszą imprezę. Pozdrowionka.

http://www.facebook.com/