SZLACHETNA PACZKA W NAMYSŁOWIE

FINAŁ AKCJI KTÓRA ODBYŁA SIĘ W NASZYM MIEŚCIE

 Projekt Szlachetnej Paczki w Roku 2012 można uznać za zakończony!!!!

Finał akcji odbył sie w dniach 8-9.12.2012r. Pomocą, przy wsparciu 13 wolontariuszy, objęto 21 rodzin. Dzięki zorganizowanemu koncertowi, który odbył się w Klubie ZORZA w Namysłowie dnia 6 grudnia, pomocą objęto dodatkowych 16 rodzin. Wszystkim uczestnikom koncertu- artystom i przybyłym: SERDECZNE DZIEKI!!!! :) Szczególne podziękowania kierujemy w stronę właścicieli klubu za nieodpłatne udostępnienie lokalu.

Wszystkim Darczyńcom Szlachetnej Paczki składamy Serdeczne Podziękowania za udział w akcji, za dobre serce, poświęcony czas, życzliwość, szlachetność i bezinteresowną pomoc, jakie okazaliście Państwo potrzebującym ludziom.

W imieniu obdarowanych rodzin składamy ogromne wyrazy podziękowania!

Paczki, które Państwo przygotowali, są warte znacznie więcej niż rzeczy, które się w nich znajdowały. Największym darem jest poświęcenie i wiara, z jaką zaangażowaliście się Państwo w akcję. To już dwunasta ogólnopolska edycja projektu Szlachetna Paczka, a na terenie Namysłowa i okolic piata. Udało nam się połączyć tysiące ludzi w całej Polsce darczyńców, wolontariuszy, rodziny w potrzebie. Wspólnie pomnożyliśmy dobro na niespotykaną skalę! Razem staliśmy się bohaterami i zmieniamy świat na lepsze ! 

Z nadzieją, że spotkamy się za rok, składamy Serdeczne Życzenia Noworoczne.

Do zobaczenia:).  

Koordynatorzy akcji i wolontariusze