Kolejne sukcesy uczniów Gimnazjum nr 1.

Pierwsze miejsce uczniów Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego na szczeblu powiatowym.

Dnia 27 kwietnia 2014 odbyły się rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego na szczeblu powiatowym. W konkursie wzięły udział drużyny szkół podstawowych jak i gimnazja powiatu namysłowskiego, które zwyciężyły etapy gminne. Między innymi uczniowie naszego gimnazjum: z klas III Bajsarowicz Krzysztof i Wiktor Lejczak, a z kl. II Maciej Świerczyński. Turniej oprócz komisji składającej się z nauczycieli nadzorowali także dbając o porządek i bezpieczeństwo policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Rejonowej Policji w Namysłowie . Oni to właśnie przywieźli zalakowane testy, które komisyjnie rozpieczętowano w obecności uczniów, którzy rozwiązywaniem ich rozpoczęli pierwszy etap konkursu. Testy w tym roku były dosyć trudne i zawierały znowelizowane treści Prawa O Ruchu Drogowym które weszły w życie w 2013 r.
Drugi etap konkursu odbył się na rowerowym torze przeszkód. Wszystkim uczestnikom udało się przejechać tor bezpiecznie choć nie bez błędów i potrąceń ograniczających tor słupków. Uczniowi naszego gimnazjum Wiktorowi Lejczakowi udało się przejechać go bezbłędnie nie tracąc żadnego punktu.
W rywalizacji szkół podstawowych wygrali i przechodząc do etapu wojewódzkiego uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 w Namysłowie, którym to gratulujemy , a ze szkół gimnazjalnych uczniowie naszej szkoły z czego bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję że na etapie wojewódzkim też zaprezentujemy się dobrze.

temat / lokalizacja