Szlachetna Paczka w Namysłowie

Od 19 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdziecie Państwo opisy rodzin, które potrzebują Waszej pomocy.

Od 19 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdziecie Państwo opisy rodzin, które  potrzebują Waszej pomocy. Szczególnie teraz, gdy nadchodzi zima i radosny czas Bożego Narodzenia,Wasze wsparcie jest szczególnie cenne. Podczas ubiegłorocznej akcji, dzięki Państwa zaangażowaniu, pomogliśmy ponad 30 rodzinom. Wierzymy, że i w tym roku nie zawiedziecie. Zapraszamy do udziału w akcji i liczymy na gest serca.

Edyta Skiba, Urszula Musialik, Bożena Szwed i wolontariusze ZSM i LO.

"Szlachetna Paczka"to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna.
W "Szlachetnej Paczce" prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy. O potrzebach tych dowiadują się wolontariusze, którzy sami w swoich społecznościach poszukują rodzin dotkniętych biedą, odwiedzają je i pytają o to, czego im najbardziej brakuje. Około miesiąca przed Bożym Narodzeniem informacje te są umieszczane w anonimowej bazie internetowej, by darczyńca mógł wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej paczkę na święta.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Tak "Szlachetna Paczka" przebiegała w Namysłowie rok temu:
Akcja "Szlachetna Paczka" ruszyła
Finalista Mam Talent zaśpiewa dla Szlachetnej Paczki
Udany finał Szlachetnej Paczki
 

Dodano 1 komentarz