Tajemniczy list

Na adres redakcji portalu przyszedł pod koniec ubiegłego roku tajemniczy list ...

Długo i intensywnie zastanawiałem się, czy upublicznić poniższy list. Moje wątpliwości brały się stąd, że list nie ma autora, jest klasycznym anonimem. Jedni potraktują go jako głos środowiska, a inni jako prowokację. Zdecydowałem, że zdam się na obiektywny osąd czytelników eNklawy.

Może ujawnią się (nieanonimowi) pracownicy szpitala i zabiorą głos w sprawie? Działaja tam przecież związki zawodowe, których przedstawiciele mogliby się odnieść do problemu.

Swoją drogą, w czasie, kiedy każdy edytor tekstu daje możliwość sprawdzenia pisowni, przygotowanie oficjalnego pisma z taką ilością rażących "byków" jest przerażające.

Dodanych komentarzy: 8

No to Starosta ma juz 2 problemy do rozwiązania
Mały problem - to Redaktor Jabłoński, który aktualnie jest na L4 i zamierza na nim byc jeszcze około 6 miesięcy

i duży problem - czyli co zrobić z Rogalskim, jeśli to co jest w tym liście to rzeczywiście prawda.

... trudne jest bycie starostą, oj trudne.

Rednacz, dla mnie ten anonim  to po pierwsze, "pokampanijny wysłodek, który bydłu jedynie nadaje sie do skarmienia" [teraz już rozumiem, co radny i poeta "Szyna" miał na myśli używajac w swoim ostatnim poście takiego brutalnego i szczerego języka antyrebelianckiej walki;)] Po drugie, wg nosa starego konspiratora to typowa "fałszywka"  w grze operacyjnej politycznej mafii(niegdyś policji). Ta stylizacja na prymitywizm personelu szpitala wywodzacego się ze wsi - trzeba mieć wiele pogardy dla mieszkanców wsi, aby coś takiego napisać. Taki anonim mógł stworzyć tylko typowy małomiasteczkowy cwaniak i "koryciarz".

Za tym mogą kryć się autentyczne problemy. Będzie je miał raczej radny Piotr Rogalski. Ale ja myślę, że na najbliższej sesji wybawi go z tych opresji prawda, która wyzwala. To dla mnie wobec tego kontrposunięcie obozu Michała i Krzyśka, obawiajacego się wystapienia radnego Piotra Rogalskiego na najbliższej sesji, który zapowiedział PSL-owi polityczną i publiczną spowiedź .

To równiez takie "poStawowe Bagienko" człowieka od mokrej roboty. Zreszta on nie wytrzymał i musiał je jako pierwszy "anonim" skomentować na Forum: "Oho! Jest! Ryba wreszcie łyknęła haczyk:))".

Zagrywka  Mariusza Jabłońskiego z L-4 to "drugi pokampanijny wysłodek". Zwłaszcza, że już po zmianie władzy zagrał on na nosie nowego starosty niezgodnym z prawem komentarzem do sprostowania wojewody w ostatniej "<<Gazecie Namysłowskiej>>" - no cóż, typowa szkoła Michała;) - patrz tekst RedNacza "Komentarz czy ogłoszenie?" -link.

Potwierdzam, treści zawarte w ;tajemniczym liście" to prawda! Pan Rogalski namawiał pracowników do głosowania słowami. ... " wiecie na kogo macie głosować, Jeśli nie będziemy mieli większości nic więcej nie zrealizujemy w szpitalu". Pan Starosta popełni błąd przywracając Rogalskiego do pracy w szpitalu. Oddziałami zarządzają Ordynatorzy i Pielęgniarki Oddziałowe, kontrakty negocjował Pan Galla, a Rogalski zagląda pod łóżka pacjentom- ot menager.

a Rogalski zagląda pod łóżka pacjentom- ot menager.

No cóż... Manager odpowiada najwyraźniej za "urządzenia sanitarne" w postaci kaczek i baseników ;) Jest troska o pacjenta ;p

A PSL szybciej szybciej zedrze palcami wczepionymi w bruk całą kostkę między Starostwem a Urzędem Miejskim niż odpuści ;p

Panie Tadeuszu Now.. jak Pan nie wie wiele rzeczy to niech Pan nie pisze komiksów...
w swoim wykonaniu bo to nie przystoi pisać głupot będąc dorosłym.
Trzeba sprawdzić czy to czy tamto prawda a później bazgrać bezmyślnie....

Trzeba być ślepym żeby nie widzieć i nie wiedzieć o poczynaniach Rogals.ale PO SLD PiS
a i jeszcze wojewoda "pomogą skrzywdzonemu Piotrowi R."

Anonimie spod # 5, no to masz ode mnie autentycznego ludowego komiksa - kartkę muzyczną od Baetryce i twoich bałkańskich przyjaciół. Pzdr:))

No i cz.2 -  ludowy cover:

No entedy widzisz nawet takim kmiotkom nie dorastasz do pięt....piszesz dużo nie na temat,nieprawdę,ściągasz jakieś śmieszne starocie z internetu,bardzo się nudzisz i dysponujesz czasem więc piszesz te swoje bzdury które nikomu nie służą do niczego.
Ale i tacy jak ty są potrzebni........