Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Życzenia świąteczno – noworoczne!!

Niech się spełnią Świąteczne życzenia- te łatwe i te trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione i te nie mówione wcale.

Szanowni Mieszkańcy, jak co roku o tej porze, pragniemy Wam tą drogą złożyć najlepsze życzenia świąteczno - noworoczne, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku...

     

Wszystkim Mieszkańcom, życzymy pełnych świątecznych wzruszeń i udanych Świąt Bożego Narodzenia 2013 roku. a także aby atmosfera Tych świąt promieniowała wzajemnym zrozumieniem i życzliwością przez cały Nowy Rok.

Aby Nasza wspólna aktywna współpraca i pozytywna postawa  obywatelska,  budowała coraz piękniejszy Namysłów, bez zbędnych kosztów, rozrzutności i dodatkowych opłat.

Niech zbliżający się rok 2014 będzie dla Państwa czasem realizacji wielu śmiałych zamierzeń w życiu rodzinnym i zawodowym oraz dostarczy poczucia spełnienia się na wielu polach społecznej i obywatelskiej aktywności, również tej spółdzielczej. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DRODZY MIESZKAŃCY!
                                               Życzy  Zarząd Osiedla NrV w Namysłowie .

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Namysłów.18.12.2013 rok

 

temat / lokalizacja