Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA - KSN

Ostatnia prezentacja zawodnikow.

Klub Sportowy Namysłowianka powstał w 2007 roku. Zespół swój pierwszy sezon rozegrała w Amatorskiej Lidze Siatkówki
w Namysłowie, gdzie od razu zdobył tytuł Mistrza.

Ze względu na wysoki poziom umiejętności zawodników, zarząd postanowił zgłosić klub do rozgrywek III ligi opolskiej w piłce siatkowej mężczyzn na sezon 2008/2009 r. Występy w III lidze siatkarze rozpoczęli w październiku, mierzący się z zespołami największych miast województwa, tj.: Opola, Głuchołazy czy Kędzierzyn-Koźla. Po rozegraniu dziesięciu spotkań KSN uplasowała się na trzecim miejscu godnie debiutując w lidzie. Sezon 2009/2010 rozpoczął się od niewielkich zmian. Klub wzmacniają zawodnicy z Kępna. Jakość gry oraz sposób prowadzenia klubu znacznie się poprawiły, co przyniosło o wiele barwniejsze widowisko sportowe przyciągające jeszcze większą  rzesze sympatyków siatkówki do hali sportowej „Orzeł” przy Kolejowej 1. Tym razem zabrakło kropli szczęści do walki o II Ligę. Podobny przebieg miał sezonie 2010/2011 natomiast na sezon 2011/2012 cała drużyna czeka zniecierpliwiona, chcąc pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Stefan Kostecki (nr 1) przyjmujacy naszej druzyny. Zadaniem przyjmującego jest odbieranie piłki po zagrywce i gra obronna, połączona z atakiem ze skrzydła bądź z głębi pola (atak z szóstej strefy).

Łukasz Mikitów (nr 2) atakujacy. Zadaniem atakującego jest kończenie akcji atakiem po wystawieniu piłki przez rozgrywającego.

Filip Porębski (nr 3) rozgrywający. Zadaniem rozgrywającego jest wystawianie piłek atakującemu, po uprzednim przyjęciu jej przez przyjmującego lub libero. Dzięki niemu można zgubić blok przeciwnika oraz dobrze skończyć akcję.

 

http://sonda.hanzo.pl/sondy,143972,CU1C.html <----KLIKNIJ W LINK I ZAGLOSUJ ZUPELNIE ZA DARMO

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

 

Glos tez mozna oddac wysylajac sms pod numer    880 697 537  .

W CIAGU DNIA MOZNA ODDAC 3 GLOSY.

(Koszt wedlug operatora)

W tresci wpisz numer ktory znajduje sie przy nazwisku. ( np. jezeli chcesz zaglosowac na Patryka Dworczyka to wysylasz sms o tresci 11, a jesli na Tomasza Kozana to sms o tresci 6)     W CIAGU DNIA MOZNA ODDAC 3 GLOSY.