Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Rozstrzygnięcie Plebiscytu na najlepszego sportowca Namysłowa w 2011 r.

Ogłoszenie wyników.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu na najlepszego sportowca Namysłowa w 2011 r.

 

Szymon Dorożyński zwyciężył w I Plebiscycie na najlepszego sportowca Namysłowa w 2011 r., między innymi aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, medalista  na 1500 i 3000 m. Wyniki plebiscytu zostaly ogłoszone w Centrum Sportu i Rozrywki " Zorza" w piatek 02.03.2012 o godz. 16 - Bowling Club. Drugie miejsce przypadło zapaśnikowi Patrykowi Dworczykowi -  Międzynarodowemu Mistrzowi Polski do lat 17 w stylu wolnym. Natomiast na trzecim miejscu uplasował się maratończyk Artur Musiał - uczestnik jednego z największych maratonów świata 38 BMW Berlin Maraton.

Przypomnijmy ze na wszystkich kandydatów można było głosować przez cały luty poprzez smsy , oraz w internecie. Suma głosów wyłoniła miejsca poszczególnych kandydatów. Sam plebiscyt ku uciesze organizatorów cieszył się sporym zainteresowaniem ale bowiem podliczając wszystkie głosy oddano ich łącznie 3383 , gdzie 844 przypadło na zwycięzcę.

Tym samym cieszy niezmiernie fakt , iż mieszkańcy docenili ciężką pracę naszych sportowców. Ideą przewodnią plebiscytu było pokazanie jaki potencjał drzemie w Namysłowianach , którzy z powodzeniem realizują swoją pasję na międzynarodowej arenie tym samym z dumą utożsamiając swój sukces z naszym miastem. Wszystkim uczestnikom plebiscytu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w 2012 roku.

Organizatorzy podejmując się organizacji byli skazani wyłącznie na siebie w kontekście pozyskania sponsorów by móc uhonorować najlepszych. Jak to w sporcie bywa wiara czyni cuda i tak też się stało w tym przypadku. Po niespełna trzech tygodniach od rozpoczęcia plebiscytu udało się zorganizować zarówno nagrody jak i puchary od sponsorów. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować tym wszystkim bez których ten plebiscyt nie miał by swojego uroku.

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu - Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Kuchczyńskiemu,

Panu Arturowi Włodarczykowi - Radnemu Miejskiemu ,

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Pani Grażynie Kasprzak - Sklep Mega Sport ,

Stowarzyszeniu " Ponad Podziałami ",

Panu Wojciechowi Ohlaszeny - Foto Video ,

Centrum Sportu i Turystyki " Zorza " - Pani Alicji Kowalik i Patrykowi Pabiniakowi .

Dzięki wyżej wymienionym wyróżnieni otrzymali pamiątkowe puchary , dyplomy , oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy również serdecznie Naczelnikowi Oświaty i Kultury Fizycznej w Namysłowie Panu Sławomirowi Himborchowi , który zaszczycił nas swoją obecnością podczas wręczania nagród. Na koniec przedstawiamy kolejnych wyróżnionych w naszym plebiscycie : 
IV miejsce - Dawid Majewski 
V miejsce - Witold Prociak
VI miejsce - Ewelina Ciunek
VII Miejsce - Krzysztof Chrust 
VIII miejsce - Stefan Kostecki 
IX miejsce - Bartłomiej Stajniak 
X miejsce - Olga Gulbińska 
XI miejsce - Roman Zychowicz
XII miejsce - Patryk Pabiniak 
XIII miejsce - Filip Porębski 
XIV miejsce - Jarosław Olszewski
XV miejsce - Tomasz Kozan
XVI miejsce - Łukasz Mykitów
XVII miejsce - Łukasz Szpak 

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy 
                                                                                                                                    

                                                                     Inicjatorzy Plebiscytu Artur Musiał i Szymon Dorożyński