Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

My już są AMERYKANY !

Wraz z nowym rokiem - a z doświadczenia z końcówki starego - przenieśliśmy Portal Namyslowianie.pl na nowy serwer.

Paradoksalnie lepszy okazał się taki baaaaardzo od Namysłowa oddalony - amerykański :)

Jak wszyscy wiedza Portal bazuje na CMS Drupal - od wczoraj w wersji 6.15.

Zoptymalizowanie hostingu pod ten konkretnie system zarządzania trescią we flagowych ofertach polskich "hostingodawców" okazało się niewystarczające. Dość powiedzieć, iż limit 5% wykorzystania zasobów CPU serwera w kei.pl przekraczaliśmy Namysłowianie już regularnie. Podziękować należy - co niniejszym czynię - firmie kei.pl za ponadregulaminową wyrozumiałość.

Obecnie Portal znajduje się na serwerach spod wielemówiącego znaku HOTDRUPAL.COM Dostawca hostingu w swych ustawieniach dedykowanego dla CMS DRUPAL.

Nawiasem mówiąc na szybkiego zainstalowałem na tym hostingu także testową wersję Drupal 7. Moje pierwsze podejście do 7 i ... jestm pod wrażeniem. Instalacja bezproblemowa, podstawowa wersja śmiga pomimo swej testowej natury.

Ale wracając do samego Portalu i zysków jakie powinny przynieść noworoczne przeprowadzki za Wielką Wodę. Otóż przede wszystkim zależy nam - tj. Redakcji - na stabilności w dostępie. Wszyscy pamiętamy co działo się z Nasza Klasą - czasami częściej jej nie było niż była. Zatem przede wszystkim stabilność.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Kolejnym znaczącym wyzwaniem jest dopracowanie tzw. usability Portalu. Postaramy się ułatwić i uwyraźnić dostęp do poszczególnych kategorii informacji. Ulepszeniom chcemy poddać Menu i układ pierwszej strony. Ponadto widzimy potrzebę klarowniejszego skupienia w jednym miejscu linków spersonalizowanych typu moi znajomi, mój profil, itp.

A czy coś więcej? 

A jakich funkcjonalności Portalu Namysłowianie sobie życzą?
Czekam na sugestie.

[[wysiwyg_imageupload:2:]]