Kebab w Namysłowie

Jelonek w Namysłowie - relacja z Odzysku

W minioną sobotę gościliśmy w Namysłowie Michała Jelonka wraz z zespołem. Dali świetny koncert w pubie Odzysk. Niech za potwierdzenie służy cytat z jednego z użytkowników naszego forum (Sevil): Zagrali najlepsze kawałki, no może brakowało mi "Steppe". Szkoda, że na bis zagrali po raz drugi "24" Nicollo "Pogoniniego"- jak się wyraził pan Michał. Covery w wykonaniu kapeli Jelonka oczywiście wspaniałe, była Metallica, Judas Priest i oczywiście Jimi Hendrix. Więcej do szczęścia nie trzeba :). Sami panowie też obdarzeni poczuciem humoru, świetna konferansjerka, kontakt z publiką. I nie ukrywajmy, sama publiczność też sprawdziła się doskonale :)

Oto kilka fragmentów z koncertu:


Jak widać, nie tylko publiczność miała tego wieczoru wyśmienitą zabawę.


Ten kawałek znają zapewne pamiętający stare  czasy Jelonka w zespole Ankh - Kraina Umarłych wg A. Vivaldi


Stary, poczciwy Jimi Hendrix w nowej (również w wirtuozerskiej) odsłonie

Organizatorzy koncertu za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują:

  • zespołowi "Jelonek"- za koncert pełen dobrej energii i za świetną wpółpracę
  • publiczności,która nie zawiodła
  • sponsorom i firmom wspierającym imprezę,a także panom od nagłośnienia
  • oraz głównej organizatorce - Agacie Olczyk
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.

Masz więcej informacji na ten temat? Uważasz, że można napisać to lepiej?

Może chcesz dołączyć do redakcji Portalu Namyslowianie.pl?

Tak czy inaczej — napisz do nas na: redakcja@namyslowianie.pl