Namysłów

Miasto Namysłów w Gminie Miejskiej Namysłów w powiecie namysłowskim w województwie opolskim.

Borys Budka w Namysłowie

Data wydarzenia: 
27.03.2023 - 17:00

Akcja KO i PO w NamysłowieKoalicja Obywatelska zaprasza na spotkanie w ramach akcji #TuJestPrzyszłość. Do Namysłowa przyjadą między innymi parlamentarzyści KO Borys Budka, Iwona Kozłowska, Małgorzata Niemczyk.

Jak zapowiadają organizatorzy podczas spotkania będą poruszone tematy ogólnopolskie ale będzie mowa też i o samym Namysłowie.

Można też liczyć na prezentację propozycji programowych Platformy Obywatelskiej.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Namysłowie

Data wydarzenia: 
21.03.2023 - 00:00

Kino objazdowe w Namysłowie - marzec 2023Już 21 marca 2023 roku do Namysłowa zawita kino objazdowe, które realizuje kolejną odsłonę projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

Jego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

Cyrk Lewandowski w Namysłowie

Data wydarzenia: 
11.03.2023 - 16:00

CYRK Lewandowski przyjedzie do NamysłowaPo raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa do rodzinnego Cyrku Lewandowski, pełnego pasji, twórczości i miłości do sztuki cyrkowej na familijne, magiczno - cyrkowe widowisko, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie! Zarówno młodszy, jak i starszy!

Prezentowany przez nas program, pt. "Magiczny Cyrk" to nowoczesne show oparte na czarach, magii i  iluzji, wzbogacone tradycyjnymi cyrkowymi atrakcjami, akrobatyką, gimnastyką, żonglerką oraz klaunadą!

Jak kupić bilety?

LVI sesja Rady Miejskiej w Namysłowie

Data wydarzenia: 
09.02.2023 - 17:00

W Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Namysłów pojawiło się Zawiadomienie o zwołaniu LVI sesji Rady Miejskiej w Namysłowie.

Obrady odbędą się w czwartek 9 lutego 2023 r. w dużej sali narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie przy ul. Stanisława Dubois 3.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Namysłowie Jacek Ochędzan zwołując jutrzejszą sesję przychylił się do wniosku Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego z dnia 3 lutego. Burmistrz wnosił w nim o zwołanie sesji nadzwyczajnej.

Obrady śledzić będzie można za pośrednictwem platformy eSesja.

Strony