Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Namysłów

Miasto Namysłów w Gminie Miejskiej Namysłów w powiecie namysłowskim w województwie opolskim.

Fabryka VELUX w Namysłowie zmniejsza zatrudnienie

Zwolnienia pracowników w Namysłowie w fabryce VeluxOd miesięcy letnich 2022 roku Grupa VELUX obserwuje spowolnienie sprzedaży na kluczowych rynkach europejskich, które jest wynikiem aktualnej, trudnej i niepewnej sytuacji makroekonomicznej. Spowodowało to zapełnienie magazynów wyrobów gotowych i konieczność ograniczenia produkcji.

W konsekwencji, Grupa VELUX podjęła decyzję o rozpoczęciu procesu redukcji zatrudnienia w fabrykach w Gnieźnie oraz w Namysłowie.

Obecnie rozpoczęły się negocjacje ze związkami zawodowymi, w celu znalezienia najlepszych możliwych rozwiązań dla pracowników objętych zwolnieniami. Szczegóły zostaną podane po zakończeniu rozmów ze związkami zawodowymi.

Gra szyfrów z IPN na namysłowskim Rynku

Data wydarzenia: 
27.10.2022 - 10:00

GRA SZYFRÓW w NamysłowieInstytut Pamięci Narodowej serdecznie zaprasza do odwiedzenia Mobilnego Showroomu promującego gamingowy projekt edukacyjny ,,Gra Szyfrów”.

27 października 2022 roku TIR z grą przyjedzie do Namysłowa, gdzie na Rynku chętni będą mogli spróbować swoich sił w rozwiązywaniu sowieckich szyfrów.

Wystawa miała swoją premierę 14 września 2022 roku na terenie Sejmu RP.

Czy w Namysłowie da się kupić materac z dostawą do domu?

Materace w NamysłowieChcesz poprawić jakość snu i swój komfort na każdy dzień? Zadbaj o odpowiednie warunki, dzięki którym będziesz budzić się z energią i siłami do działania. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej jakości materaca do łóżka. To właśnie on odgrywa bardzo dużą rolę i wpływa na to, jak się czujemy. Dziś możliwości jest bardzo wiele, a Ty nie musisz robić praktycznie nic, bo dowolny materac możesz zamówić z dostawą do domu. Przekonaj się, że warto!

Strony