Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Akcja #jedzjabłka na stacji paliw Moya w Namysłowie

Jabłka na stacjach MoyaJabłka wprost z podgrójeckich sadów otrzymają na początku września klienci ogólnopolskiej sieci stacji paliw Moya.

W ten sposób firma przeniesie wirtualną akcję #jedzjabłka do rzeczywistości.

 

Akcja rozpocznie się w czwartek, 4 września. Na jej potrzeby właściciel polskiej sieci stacji paliw Moya zakupił 10 ton jabłek od sadowników spod Grójca, czyli z jabłkowego zagłębia Polski, szczególnie dotkniętego rosyjskim embargiem. Średnio każda stacja rozda ponad 100 kilo owoców, a szacunkowo starczy ich na trzy dni akcji. Będą to jabłka z amerykańskiej odmiany deserowej Paulared, o aromatycznym, słodko-kwaskowatym miąższu, najlepiej smakujące jako przekąski. 

Niezależnie od wartości tankowania czy stacyjnych zakupów, każdy klient stacji Moya do paragonu otrzyma piękne, polskie jabłko. W ten sposób przeniesiemy internetową akcję do realnego świata - mówi Leszek Hendzel, Dyrektor ds. Operacyjnych w sieci Moya - To spontaniczne działanie, poprzez które wyrazimy nasze poparcie dla interesów sadowników, symbolicznie solidaryzując się ze wszystkimi polskimi przedsiębiorcami. Poza tym nasze krajowe jabłka po prostu są smaczne i zdrowe, więc chcemy się cieszyć nimi na koniec lata” - dodaje Leszek Hendzel.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Akcja odbędzie się również na stacji w Namysłowie przy ul. Piłsudskiego 23. Namysłowska stacja paliw Moya oferuje paliwa 95, 98 oraz ON, w sklepie zaś artykuły spożywcze i akcesoria samochodowe. Propozycją dla zgłodniałych i zmęczonych  kierowców są apetyczne hot dogi i aromatyczna kawa serwowana w sieciowym kąciku gastronomicznym Caffe MOYA. Na stacji działa kompresor i odkurzacz. Stacja w Namysłowie czynna jest 24 godziny na dobę.

Moya to ogólnopolska sieć stacji paliw licząca prawie 100 działających obiektów. Stacje obecne są we wszystkich województwach, a większość z nich prowadzi także sieciowy koncept gastronomiczny Caffe Moya. Właścicielem sieci Moya jest polska spółka Anwim, jedno z największych prywatnych przedsiębiorstw zajmujących się hurtową sprzedażą paliw w kraju.   

Jabłka na stacjach Moya
Przykładowa stacja paliw MOYA
Moya - logo
Sekcje: