Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

AmeriGas nagrodzi Szkołę Podstawową w Polkowskiem

AmeriGasFirma AmeriGas Polska, w ramach akcji „Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!”, wyposaży Szkołę Podstawową w Polkowskiem w nowoczesne pomoce edukacyjne.

Szkoła otrzyma miedzy innymi mikroskop i 2 monitory.

Celem pierwszej edycji konkursu „Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!” było wsparcie szkół z całej Polski w zakresie wyposażenia pracowni dydaktycznych, a także integracja uczniów, nauczycieli i rodziców w poprawę jakości warunków kształcenia.

Podkreślaliśmy również względy świadomości ekologicznej, konkurs promował bowiem gaz płynny jako paliwo do gotowania czy ogrzewania, który jest fantastyczną, ekologiczną alternatywą dla węgla i oleju opałowego! – mówi Agnieszka Stochmal, marketing manager w AmeriGas Polska. Bez wątpienia AmeriGas to firma, która dystrybuując swoje produkty angażuje się w życie lokalnych społeczności.

Uczniowie szkół, które wzięły udział w konkursie, przez pół roku zbierali foliowe plomby AmeriGas z zaworów butli gazowych. Szkoły, które ogółem zebrały ich najwięcej lub najwięcej w przeliczeniu na jednego ucznia, otrzymały punkty, za które następnie zamawiały wybrane przez siebie nagrody.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Dzięki całej Akcji AmeriGas wyposażyła ponad 40 szkół, z różnych części Polski, w pomoce edukacyjne takie jak: mikroskopy, monitory, projektory multimedialne, laptopy, tablice interaktywne i inne.

Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem szkół, więc już we wrześniu AmeriGas uruchamia drugą jej edycję! Więcej informacji znajduje się na stronie www.konkursamerigas.pl  

AmeriGas
Sekcje: