Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Gospodarka

Firmy w Namysłowie - gospodarcze komentarze regionu powiatu namysłowskiego.

Namysłowska fabryka VELUX zwycięzcą KAIZEN™ Award Poland 2023

Triumf namysłoskiej fabryki na KAIZEN™ Award Poland 2023Kaizen Institute Poland po raz siódmy przyznał nagrody KAIZEN™ Award Poland, doceniając najlepsze organizacje oraz ich wybitne, innowacyjne i skuteczne wdrażanie zasad i praktyk KAIZEN™.

Kapituła nagrodziła wdrożenie kompleksowego systemu kaskadowania strategii w fabryce w Namysłowie NM-PL, należącej do Grupy VELUX.

 

Jak radzić sobie z napięciami i konfliktami, które mogą pojawić się w zespole?

Zespół pracowniczy w NamysłowieWspółpraca zespołowa to klucz do sukcesu na rynku pracy. Jednak nawet w najlepiej zorganizowanych grupach mogą pojawić się napięcia czy spory. Choć są one naturalną częścią dynamiki zespołowej, ważne jest, aby wiedzieć, jak sobie z nimi radzić.

Poznaj sprawdzone metody, które pomogą zarządzać konfliktami i utrzymać pozytywną atmosferę w miejscu pracy.

Jak napisać dobre ogłoszenie o sprzedaży kampera?

Kamper na sprzedaż - ogłoszeniaPodróżowanie kamperem z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zakup nowego kampera.

W takim wypadku doskonałą alternatywą będą egzemplarze używane.

Jeśli chcesz sprzedać swojego kampera, musisz stworzyć atrakcyjne ogłoszenie, które przyciągnie uwagę potencjalnych kupców. Jak to zrobić?

Rejestracja samochodu w Namysłowie – sprawdź, czy wiesz o wszystkich formalnościach

Samochód do zarejestrowania w NamysłowieRejestracja samochodu wymaga dopełnienia wielu formalności. Brak odpowiednich dokumentów czy ich niepoprawne wypełnienie kończy się zazwyczaj koniecznością ponownej wizyty w urzędzie.

Sprawdź, czym musisz pamiętać, chcąc zarejestrować swój pojazd w Namysłowie czy innym mieście w Polsce. Dowiedz się także, czy rejestracja nietypowych pojazdów jest trudniejsza niż w przypadku klasycznej „osobówki”.

Internet światłowodowy? Opole ma duże możliwości – sprawdź, jakie!

Sieć światłowodówNajnowocześniejszą technologią umożliwiającą korzystanie z internetu są światłowody. Pozwalają na przesyłanie i odbieranie danych z ogromną prędkością, a do tego gwarantują stabilność łącza, jakiej dotąd jeszcze nie było! Jak to możliwe i na co warto zwrócić uwagę przy wyborze optymalnej oferty internetu światłowodowego w Opolu?

Oto najważniejsze informacje!

Majster zmiania się w MRÓWKĘ - ruszyła rekrutacja pracowników

PSB Mrówka w Namysłowie - Kamiennej - wkrótce otwarcieJeszcze w tym roku firma HORTICO SA otworzy kolejny market PSB Mrówka zlokalizowany w Namysłowie (woj. opolskie) w Kamiennej 1A.

W obiekcie był dotychczas prowadzony market budowlany sieci MAJSTER, który z końcem września kończy swoją działalność w Namysłowie.

Od października natomiast zaczną się intensywne prace nad przebudową i przekształceniem obiektu w market sieci PSB Mrówka

Strony