Behavior w Odzysku [Uwaga, rozdajemy wejściówki!]

Miesiąc zbliża się ku końcowi, niebawem Halloween i już dziś warto się zastanowić nad miejscem, w którym spędzimy ostatnie dni października. Bez wątpienia warto je spędzić na dobrej zabawie! Tym bardziej, że będzie co robić. 31 października do Pubu Odzysk w Namysłowie, przyjeżdża grupa doskonale znana wszystkim fanom kreskówki „Włatcy Móch”. Behavior, bo o nich właśnie mowa, dla tych którym obca jest twórczość kapeli, to świetne zestawienie alternatywnego rocka z hip-hopem. Zespół, choć obecny na scenie od roku 2000, dał się poznać szerszej publiczności dopiero w 2006 dzięki muzyce obecnej we wcześniej wspomnianym serialu animowanym, będącym hitem w licealnych i studenckich środowiskach. Sam pub, pomimo niedługiej historii istnienia ma na koncie już kilka koncertów grup z Polski, a także z Londynu i Brazylii, ponadto częste Sound Systemy w różnych klimatach muzycznych.
Jeżeli chcesz spędzić Halloweenową imprezę w rytmie dobrej alternatywnej mieszanki, to koniecznie musisz być 31 października w Odzysku! Koncert startuje o 20:30 i nie skończy się szybko. Koncerty Beahviora są zawsze bardzo żywiołowe i dorównujące czasowo chyba tylko koncertom Kazika.

Koncert Behavior
Pub Odzysk
ul. Partyzantów 1, Namysłów
Godzina: 20:30
Wstęp: 9 zł
Więcej informacji o grupie – www.behavior.pl

Rafał Porada

UWAGA! Mamy wejściówki dla dwóch osób na koncert Behaviora w Odzysku. Wystarczy w komentarzach do niniejszego artykułu odpowiedzieć na pytanie:

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Proszę wymienić min. dwie produkcje filmowe lub telewizyjne, do których zespół Behavior tworzył muzykę.

Kto pierwszy, ten lepszy! Szansę otrzymania wejściówek mają tylko osoby zarejestrowane i zalogowane na portalu Namyslowianie.pl (odpowiedzi anonimów nie liczą się). Zwycięzców ogłosimy w piątek 30.10.2009. Skontaktujemy się także z nimi za pośrednictwem maila podanego przy rejestracji na portalu.

 

Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Sekcje: