Biedronka w Zieleńcu już otwarta

Biedronka w ZieleńcuOd 4. lipca mieszkańcy Zieleńca i okolicznych miejscowosci mogą cieszyć się zakupami w nowej Biedronce.

To pierwsza placówka sieci w liczącej kilkuset mieszkańców miejscowości w województwie opolskim.

W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu klienci mogą skorzystać ze specjalnych promocji i uczestniczyć w licznych atrakcjach.

Blisko klientów

Otwarcie sklepu Biedronka w Zieleńcu to dowód na to, że robimy wszystko, by być blisko naszych klientów w całej Polsce, zarówno w aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach. Mieszkańcom i przejezdnym oddajemy nowoczesną placówkę, zaprojektowaną według formatu 2.0. Charakteryzuje ją zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone także nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Zieleńcu.

Biedronka w Zieleńcu koło Pokoju

Placówka w Zieleńcu ma:

  • salę sprzedaży o powierzchni 668 m2,
  • 5 kas
  • wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów.

Sklep zatrudnia 18 osób.

Z myślą o środowisku

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom placówka jest przyjazna dla środowiska.

W sklepie zastosowano oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Wielkie otwarcie

Funkcjonowanie sklepu w Zieleńcu zainaugurowało w czwartek uroczyste przecięcie wstęgi. Dla pierwszych 150 klientów, którzy tego dnia odwiedzą sklep, przygotowano upominki. Z kolei na sobotę zaplanowano atrakcje dla najmłodszych, m.in. zabawy z animatorem. Klienci, którzy pokochali słynne Słodziaki, w tygodniu otwarcia mogą nabyć maskotki w cenie 1 zł za sztukę – wystarczy zrobić zakupy za minimum 149 zł.

Do 10 lipca br. lub do wyczerpania zapasów klienci nowo otwartego sklepu w Zieleńcu mogą także korzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, w ramach której wybrane produkty można kupić nawet 50 procent taniej.

Gdzie się znajduje; godziny otwarcia?

Nowa Biedronka zlokalizowana jest pod adresem Zieleniec 69A, przy drodze wojewódzkiej 454 łączącej Opole z Namysłowem.

Będzie czynna od poniedziałku do czwartku od 6:30 do 22:00, w piątek i sobotę od 6:30 do 23:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Biedronka w Zieleńcu
Sekcje: 
|