Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Brunetki, Blondynki w NOK

Panuje opinia, że namysłowianie chcący zaznać tzw. kultury wysokiej, muszą się za takową pofatygować co najmniej do Wrocławia lub do Opola. Niespodziankę w tym względzie w miniony weekend przygotował Namysłowski Ośrodek Kultury. Pod "nasze strzechy" sprowadził sztukę przez duże "S". W niedzielę zorganizował Wieczór z Operetką i Humorem.

W programie koncertu znalazły się największe przeboje muzyki operetkowej i musicalowej. Głównymi gwiazdami koncertu byli soliści polskich scen muzycznych, czyli pochodząca z Armenii sopranistka Naira Ayvazyan i tenor Tomasz Białek. Na fortepianie akompaniowała im Grażyna Griner. Całość ze swadą i humorem prowadził Jacek Nowosielski.

Artyści bardzo szybko oczarowali publiczność, wciągając ją do wspólnej zabawy. Można było usłyszeć kilka arii z operetki „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmána m.in. „Kochaj mnie”, czyli niezwykły duet Nairy i Tomasza, „Gorący Czardasz Sylwii” w wykonaniu Nairy.

W drugiej części koncertu usłyszeliśmy przeboje musicalowe m.in. z musicalu „My Fair Lady”. Nie także utworu z repertuaru Jana Kiepury - znanych wszystkim „Brunetek, Blondynek”.

Sekcje: