Lokalne firmy i instytucje: Sklep motoryzacyjny ZG AUTO
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Czochraj Bobra już od piątku!

Już w najbliższy weekend Namysłowem zawładnie ciężkie granie. W piątek na namysłowskich błoniach rozpocznie się Czochraj Bobra Fest.

 

 

 

 

 

Pomysł na festiwal narodził się rok temu. Jego autorami byli członkowie namysłowskiego zespołu Formacja In: Czyżu, Tukan i Dizel. Ubiegłoroczny Czochraj Bobra Fest odbył się nad zalewem w Michalicach. Jak na pierwszy taki festiwal w Namysłowie odniósł sukces. - Zakładaliśmy, że jeżeli przybędzie sto osób, to będziemy kontynuowali jego organizację w następnym roku, a doliczyliśmy się ich w końcu kilkakrotnie więcej - mówi Maciej "Tukan" Tułacz. festiwal wybrano również Wydarzeniem Kulturalnym roku 2009 na portalu Namyslowianie.pl.

Skąd tak oryginalna nazwa festiwalu? Tłumaczy Bartosz "Czyżu" Czyżowicz:

Tegoroczny CBF ruszy w piątek, 9 lipca na namysłowskich błoniach. Początek imprezy zaplanowano na godz. 15.00. Potrwa trzy dni, z czego dwa poświęcone będą koncertom. W niedzielę zaplanowano akustyczne granie i zawody w siatkówkę i badmintona. O tym co nas czeka opowiada Tomasz "Dizel" Dąbrowski:

Zespoły, które zagrają na CBF zaprezentują muzykę od punkrocka, poprzez ska po najcięższe granie. Wystąpią m.in.: The Headhunters, Mystic Mind, KomutatoR, Exit from Hell, Adwent, Crimson Valley, Kwestia Czasu, Palm Desert, Zemsta Nietoperza, Die Roten Biedronken Mit Schwarzen Grochen, Carnage, Thy Hastur, O KÓRDE!, Overdosed oraz wspomniana już Formacja In.

Formacja In na namysłowskich błoniach. Od lewej: Dizel, Czyżu i Tukan

Czochraj Bobra - plakat
Namysłów Czochraj Bobra Fest
Namysłów - aktualności.
Sekcje: