Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Dni Namysłowa. Dzień rodzinny - relacja na żywo i w kolorze

Rozpoczynamy trzeci dzień relacji Dni Namysłowa 2010. Dziś dzień rodzinny, dożynkowy i sportowy, bowiem staruje VII Bieg Namysłowian.  Dziś na błoniach obchodzimy również Dzień Kultury Namysłowskiej. Czy zatem będzie kulturalnie, swojsko i sportowo? Zobaczymy.

odśwież

 

 

 

 

 

19:30 Zespół New Shadows właśnie zszedł ze sceny. Za chwilę popłyną piosenki Abby w wykonaniu Dancing Queen, a potem nastąpi pokaz ogni przygotowany przez grupę Homines Ignis. Na koniec zespół Sami Sobie zagrają do tańca.

My już kończymy naszą relację. Co złego to nie my ;) Czy odpowiada Wam tego typu relacjonowanie ważnych dla Namysłowa wydarzeń?

Dziękujemy organizatorom, zwłaszcza pracownikom Namysłowskiego Ośrodka Kultury za życzliwe przyjęcie, pomoc i umożliwienie nam pracy. Następne Dni Namysłowa już za rok - mamy nadzieję, że odbędą się przy bardziej przyjaznej pogodzie.

 

18:00 Przed chwilą zakończył się pokaz sztuk walki szkoły soke Krzysztofa Jankowiaka. Na zdjęciu soke prezentuje kyudo, czyli sztukę posługiwania się japońskim łukiem.

 

18:15 Na błoniach tłumy namysłowian. Tak to wyglądało jeszcze kilkanaście minut temu:

 

18:00 Przy dźwiękach "Born to be wild" pod scenę wjechały motocykle Namysłowskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Jak mogliśmy się dowiedzieć stowarzyszenie owo działa od dwóch lat, a jego honorowym członkiem jest burmistrz Krzysztof "Born To Be Wild" Kuchczyński.

 

16:00 Na błoniach obchodzimy dziś również (po raz pierwszy) Dni Kultury Namysłowskiej. Z tej okazji starostwo przygotowało wystawy młodych twórców oraz galerię starych pocztówek ze zdjęciami niegdysiejszego Namysłowa. Można tam spotkać naszego blogera Entedy'ego. Jak poprosicie, to ciekawie poopowiada o starych dziejach miasta.

A na scenie trwa nagradzanie zwycięzców rajdu samochodowego.

 

16:15 Wyniki w gminnym konkursie na wieniec i arcydzieło dożynkowe:

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Arcydzieła dożynkowe:

1. sołectwo Michalice

2. Kamienna

3. Kowalowice

 

Wieńce (korony) dożynkowe:

1. sołectwo Rychnów

2. Baldwinowice

3. Bukowa Śl.

 

15:05 Oto obiecane przemówienia. Na początek burmistrz Krzysztof Kuchczyński otwiera uroczystości dozynkowe:

Ktoś się łudził, że na Dniach Namysłowa nie będzie polityki? Przemawia starosta Michał Ilnicki:

 

14:20 Za nami już przemowy notabli. Szczególnie interesująca była mowa starosty namysłowskiego. Za chwilę opublikujemy relacje filmowe z tych wiekopomnych wydarzeń.

Tymczasem z radością informujemy, że wczorajszy mecz: Śląsk Łubniany - NKS Start Namysłów skończył się wynikiem 0:3. Bramki strzelili: Samborski (2) i P. Pabiniak. Gratulujemy!

 

14:00 Ruszył Bieg Namysłowian. Trasa biegu jest podobna jak w roku ubiegłym: Namysłów - ul. Pułaskiego, ul. Staromiejska, Kamienna, Józefków,  Namysłów - ul. Staromiejska, ul. Pułaskiego, Stadion Miejski (bieżnia).

Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Sekcje: