Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Duchy Świąt Bożego Narodzenia w Ogólniaku

Wydarzeniem mijającego tygodnia był bez wątpienia spektakl "A Christmas Carol" przygotowany przez uczniów namysłowskiego liceum. Jak to się stało, że przedstawienie bez większej promocji i nakładów zyskało taki rozgłos, o czym świadczą te komentarze forumowe? Przede wszystkim to zasługa profesjonalizmu, perfekcyjnego przygotowania i zaangażowania młodych aktorów i inicjatorki przedsięwzięcia, nauczycielki języka angielskiego, Anny Kubiak-Łopion. Na recenzję przedstawienia napisaną ze znaną sobie swadą przez Entedy'ego zapraszamy tutaj.

"A Christmas in Carol" (pol. "Opowieść Wigilijna") to znana powieść Karola Dickensa o doświadczeniu i przemianie jakiej, za sprawą zjaw z zaświatów, doświadcza stary skąpiec Ebenezer Scrooge w noc Bożego Narodzenia. Namysłowscy licealiści przygotowali spektakl w języku angielskim, co dodało powieści Dickensa dodatkowego smaku.

Premiera sztuki odbyła się 16 grudnia. W następnych dniach odbyły się kolejne trzy przedstawienia. Wszystkie miały także charakter dobroczynny. Każdy z osób zaproszonych na "opowieść Wigilijną" przyniosła ze sobą słodkości, które następnie w formie paczek światecznych przekazane będą dzieciom z biednych rodzin. Wśród przybyłych gości był wojewoda opolski Ryszard Wilczyński, wicestarosta Sławomir Hinborch oraz sekretarz gminy. Kolejne trzy spektakle były przeznaczone głównie dla społeczności szkolnej.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

>>by zobaczyć więcej fotografii kliknij tutaj<<

Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Sekcje: