Dźwięki z krainy Nipu [Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!]

Już w najbliższy piątek, tj. 6 listopada, kolejna odsłona cyklu Anielski Live. Tym razem Pod Aniołami w Ratuszu zagra formacja Nipu. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników  bluesa i rocka.

W piątkowy wieczór z pewnością możemy się spodziewać melodyjnych i nastrojowych kawałków, w tym znanych standardów bluesowych i rockowych. Z niecierpliwością czekamy na zapowiedzianą przez zespół podróż do utopijnej krainy Nipu. Ta wyspa opisana przez Krasickiego to zaginiony ląd, na którym wszyscy żyją wspólnie z dala od cywilizacji, zgodne z naturą, wolni i równi. Nie istnieją tam podatki, instytucje, miasta, brak jest władzy centralnej, czy też ustroju politycznego. Miło będzie się na chwilę oderwać, prawda?

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Mamy do rozdania wejściówki na piątkowy występ Nipu w Pubie Pod Aniołami. Spośród zalogowanych użytkowników portalu, którzy wymienią w komentarzu do niniejszego artykułu minimum pięciu tegorocznych wykonawców cyklu Anielski Live rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia na koncert. Podpowiedzi należy szukać na portalu Namyslowianie.pl lub na forum Pubu Pod Aniołami (www.podaniolami.fora.pl).

Namysłów - aktualności.
Sekcje: