Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Gwałciciel wciąż wolny

Sprawca brutalnego gwałtu jest znany policji ale wciąż nieuchwytny. Mimo, że ostatnio kilkakrotnie widziany był w Namysłowie - informuje NTO.
Podejrzany miał już wcześniej konflikty z prawem, jest mieszkańcem jednej z podnamysłowskich wsi. Jego imię i nazwisko jest znane policji, jednak nadal jest nieuchwytny dla organów ścigania. Mało tego, już jako poszukiwany był widywany w swojej rodzinnej miejscowosci jak i w samym Namysłowie.
Pytana o opieszałość w ściganiu groźnego przestępcy policja nabiera wody w usta. - Na razie w tej sprawie mogę powiedzieć tylko tyle, że trwają czynności operacyjne zmierzające do zatrzymania tego mężczyzny – tylko tyle dziennikarze NTO usłyszeli od nadkomisarz Urszuli Grzybowskiej-Kuriaty, zastępcy komendanta powiatowego policji w Namysłowie.
Podobnie mgliście dotychczasową zwłokę w wystawieniu listu gończego tłumaczy prokurator, który uważa, że na tym etapie sprawy jest to bezcelowe. Portret pamięciowy sprawcy jest jednak znany mieszkańcom regionu już od wielu dni.
Do gwałtu doszło 18 czerwca o godzinie 21:00 w rejonie sklepu Tesco przy ul. Mariańskiej w Namysłowie. Poszukiwany mężczyzna zgwałcił 15-letnią dziewczynkę. Sprawca był brutalny, groził jej nożem od bagnetu. Poszukiwany mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru ciemnego, na prawym przedramieniu posiada niedokończony tatuaż (w rodzaju znaku graficznego "tribal” ).

Namysłów - aktualności.
Portret pamięciowy domniemanego gwałciciela
Sekcje: