Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Jakie są różnice między majtkami typu figi a brazyliany?

Jaka jest różnica pomiędzy majtkami figamia a brazylianami?W sklepach internetowych i stacjonarnych możesz znaleźć wiele rodzajów majtek damskich. Do tych najbardziej popularnych należą figi i brazyliany, czyli majtki idealne na co dzień. Jakie są między nimi różnice? Gdzie je kupić? Sprawdzamy.

Majtki figi – klasyka ponad wszystko

Klasyczne figi to majtki, które zapewniają przede wszystkim wygodę i komfort na co dzień. Takie majtki mają lekko podwyższoną górę, jednak nie jest to jeszcze tzw. wysoki stan. Zwykle figi są wykonane z bawełny, chociaż mogą być również wyprodukowane z koronki lub innych materiałów sztucznych. Na pewno masz w swojej szafie przynajmniej kilka rodzajów fig, ponieważ są to majtki niezwykle uniwersalne, pasujące do wielu stylizacji. Możesz poszukać również modeli z wysokim stanem, które świetnie sprawdzają się, gdy chcesz ukryć jak najwięcej ciała lub też włożyć w majtki podkoszulkę (na przykład w okresie zimowym).

Majtki brazyliany – inna wersja klasyki

Majtki brazyliany, nazywane są również figami brazylijskimi, mają zabudowany przód, natomiast tył tylko po części. Tym samym brazyliany plasują się gdzieś pomiędzy stringami a figami. W efekcie takie majtki świetnie sprawdzą się dla tych pań, które nie czują się komfortowo w stringach, natomiast chcą odkryć nieco więcej ciała, a do tego klasyczne figi już im się znudziły. Brazyliany są niezwykle zmysłowe, zwłaszcza jeśli wykonane są z materiałów koronkowych. Mogą sprawdzić się także pod strój sportowy, chociaż w takim wypadku najlepiej zdecydować się na model bezszwowy. Brazyliany świetnie sprawdzają się do obcisłych kreacji, prezentują się niezwykle uwodzicielsko, a jednocześnie są uznawane za wygodniejsze niż stringi. Dobrą opcją na co dzień mogą być również brazyliany z wysokim stanem, które są bardzo wygodne, a jednocześnie eksponują bardziej kobiece kształty.

Jakie majtki wybrać?

Wciąż zastanawiasz się nad tym, czy lepiej wybrać figi, czy brazyliany? Tak naprawdę obie opcje są dobre, jednak wiele zależy od twoich indywidualnych potrzeb i stylu życia. Figi są polecane na co dzień, zwłaszcza jeśli wykonane są z bawełny i spełniają doskonale funkcje praktyczne. Z kolei brazyliany są uniwersalne na różne okazje, a jednocześnie stanowią dobrą alternatywę dla stringów. Wybierając majtki, zwróć uwagę szczególnie na swoje potrzeby i preferencje.

Gdzie kupić brazyliany i figi?

Chcesz kupić wysokiej jakości figi lub brazyliany? Wybierz ofertę polskiego producenta AVA Lingerie, który istnieje na rynku od 1998 roku. Obecnie wszystkie produkty marki dostępne są również online. Najważniejszą misją tej polskiej marki jest zapewnienie komfortu i wygody wszystkim użytkowniczkom i zadbanie o dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientek. Bielizna AVA Lingerie jest przeznaczona dla wszystkich kobiet, którym zależy na wygodzie i pięknym wyglądzie, a także funkcjonalności. Sprawdź koniecznie majtki brazyliany damskie w sklepie avalingerie.pl

Jaka jest różnica pomiędzy majtkami figamia a brazylianami?
Sekcje: