Lokalne firmy i instytucje: Moderna projektowanie wnętrz
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Kolejny Puchar Polski wywalczyli zapaśnicy Orła

Puchar Polski kadetów do lat 17 w zapasach - Orzeł NamysłówWiktor Lejczak z LKS Orzeł Namysłów wywalczył Puchar Polski kadetów do lat 17 w zapasach w stylu wolnym.

Paweł Malicki w tych samych zawodach choć w innej kategorii wagowej zdobył brązowy medal.

W dniach 20. - 22. marca 2015 roku w dalekiej Włodawie odbył się Puchar Polski Kadetów do lat 17 w zapasach w stylu wolnym będący także pierwszą eliminacją do finałów OOM ( Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży ).

W zawodach uczestniczyło blisko 200 zawodników z 46 klubów z całej Polski. LKS Orzeł Namysłów podczas tych zawodów reprezentowało trzech zawodników.

Wiktor Lejczak

Najlepiej spisał się Wiktor Lejczak, który po bardzo dobrych walkach w kat. wagowej 63 kg zdobył złoty medal.

Paweł Malicki

Brązowy medal w kat. wag. do 69 kg zdobył Paweł Malicki. Warto dodać, że kat. wagowe do 63 kg i 69 kg to zdecydowanie najmocniejsze i najbardziej obsadzone kat. wagowe w tej grupie wiekowej w tym roku.

Jakub Makuch

Na dobrym ósmym miejscu dającym awans do OOM zawody w kat. wag. do 50 kg skończył najmłodszy w ekipie 15 letni Jakub Makuch dla którego był to debiut w grupie kadetów.

LKS Orzeł Namysłów

W klasyfikacji drużynowej LKS Orzeł został sklasyfikowany na ósmym miejscu. Wygrał AKS Białogard przed Mazowszem Teresin i Suplesem Kraśnik. Przed naszymi zawodnikami jeszcze starty w Mn MP, OOM i turniejach międzynarodowych na Węgrzech i w Niemczech i tam także liczymy na medale. Wiktor i Paweł rywalizują o start w Mistrzostwach Europy i Świata kadetów i liczymy że im się to uda, natomiast w przypadku Jakuba celem w tym roku jest medal podczas OOM.

Trenerami zawodników są Krzysztof Pawlak i Marcin Marcinkiewicz.