Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Sport

Wydarzenia sportowe - mecze, rozgrywki, zespoły sportowe piłki nożnej czy siatkówki. Sport w Namysłowie.

Charytatywny mecz APN z Reprezentacją Gwiazd Piłkarzy Polskich

Data wydarzenia: 
11.09.2022 - 16:00
Mecz AP Namysłów z Gwiadami Reprezentacji Polskich PiłkarzyAkademia Piłkarska Namysłów na swoje 5-lecie organizuje spotkanie podczas którego do Namysłowa przyjadą m. in. Maciej Szczęsny, Marek Citko, Roman Kosecki, Leszek Pisz czy Jeży Podróżny.
UWAGA - możesz zagrać w meczy Reprezentacji Gwiazd Piłkarzy Polskich z Akademią Piłkarską Namysłów.
Strzel gola Szczęsnemu, okiwaj Koseckiego, zatrzymaj atakującego Citko!
Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla kibiców polskiej piłki nożnej.

Zawody wędkarskie Olimpiada Seniorów 2022

Data wydarzenia: 
08.09.2022 - 07:00

Olimpiada Seniorów 2022Już w czwartek 08. września 2022 roku na Zalewie w Michalicach odbędą się zawody wędkarskie zwane Olimpiadą Seniorów 2022

Zawody są dedykowane współzawodnictwu członków namysłowskiego koła PZW w wieku powyżej 65 lat.

Wyjątkowo ciekawie zapowiada się wymagana metoda połowów gdyż określono ją mianem: "jedna wędka z kołowrotkiem".

Pewniaczki wcale nie takie pewne? Niespodzianki w historii piłkarskiej reprezentacji Polski

Mecz piłki nożnejJeżeli ktoś chciałby doszukiwać się "pewniaka" w meczach reprezentacji Polski na MŚ 2022, pierwszym skojarzeniem zapewne będzie mecz z Arabią Saudyjską. Nie ulega wątpliwości, że piłkarski potencjał naszej kadry jest zdecydowanie większy. Świadczą o tym również kursy bukmacherskie, które jasno wskazują, iż Polacy będą bardzo wyraźnymi faworytami tego spotkania. Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że w historii nasza reprezentacja czasami potrafiła bardzo negatywnie zaskoczyć. Niektóre porażki z egzotycznymi reprezentacjami do dzisiaj stanowią przykre wspomnienie dla wielu kibiców.

Spodenki rowerowe męskie

Dopasowane ubrania na rowerowe wyprawyKażdy, kto ma za sobą kilkugodzinną przejażdżkę lub kilkudniową wyprawę rowerem wie, jak istotnym elementem ubioru są spodenki rowerowe. Dobre dopasowanie, swoboda ruchów i amortyzacja to najważniejsze funkcje spodenek rowerowych.

Odpowiednio dobrane spodenki odciążają miednicę, która zbiera w pierwszej kolejności drgania, a te następnie przenoszone są na kręgosłup. Im dłuższa jazda tym rola spodenek jest większa.

Dlaczego miłośnicy jednośladów powinni odwiedzić Stronie Śląskie?

Wypożyczalnia rowerów - Stronie ŚląskieMasz już dość nudnych tras rowerowych wiodących miejskimi ścieżkami rowerowymi? W takim wypadku zdecydowanie musisz wybrać się do Kotliny Kłodzkiej.
W szczególności polecamy Ci Gminę Stronie Śląskie, gdzie tras rowerowych jest dziesiątki i przekładają się one na 100 kilometrów górskich ścieżek rowerowy.
Sprawdź jak zaplanować atrakcyjny rowerowy wypad w Sudety.

Jaki wózek golfowy będzie odpowiedni dla początkującego adepta golfa?

Składany wózek golfowyPoczątkujący golfiści dopiero poznają świat golfa i nie da się ukryć, że wszystko w tym temacie jest dla nich nowością.

Zasadnym więc jest zadanie sobie pytania: Jak ułatwić grającym sprawne i pozbawione zbędnego balastu wejście w arkana tego sportu?

Przemieszczanie się po polu golfowym powinno być przyjemne, szybkie i pozwalać skupić się na grze.

XIX Bieg Namysłowian

Data wydarzenia: 
20.08.2022 - 10:00

19. Bieg NamysłowianTradycyjnie w sierpniu odbędzie się Bieg Namysłowian. To już 19. edycja tego biegu.

Tym razem początek biegu zaplanowano na sobotę 20. sierpnia 2022 roku o godzinie 10:00.

Kto zwycięży w tym roku? Czy będzie to któryś z namysłowskich biegaczy? I czy ponownie pogoda dopisze tak, żę można by bieg klasyfikować w ramach tych ekstremalnych?

Namysłowki Orzeł najlepszym klubem na zawodach w Staszowie

LZS Orzeł z Namysłowa wygrywa klasyfikację klubów na zawodach w Staszowie

W dniach 10-11 czerwca 2022 roku w Staszowie (miasto w woj. świętokrzyskim) rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w zapasach w stylu wolnym młodzików U-14. 

W turnieju, który miał jak to zawsze w LZS mocną obsadę i wysoki poziom organizacyjny oraz sportowy zaprezentowało się ośmiu zawodników „ORŁA”, a jednymi z arbitrów zmagań młodych zapaśników byli Bartosz Dorociak oraz Oleksandr Gilin. 

Strony