Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Sport

Wydarzenia sportowe - mecze, rozgrywki, zespoły sportowe piłki nożnej czy siatkówki. Sport w Namysłowie.

Jak dobrać odpowiednią bieliznę termiczną dostosowaną do swoich potrzeb?

Pod namiotem łatwo o wyziębienie ciałaZadaniem bielizny termicznej jest przede wszystkim odprowadzanie wilgoci i zapewnianie izolacji cieplnej. Stanowi ona elementarną część odzieży sportowej, znajdującą się najbliżej ciała. Będzie skuteczna, jeśli nałoży się na nią inne oddychające elementy garderoby, takie jak kurtka z membraną.

Istnieje kilka podstawowych zasad, którymi warto się kierować przy wyborze tego typu bielizny. O czym należy pamiętać?

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Korki i piłka nożnaZakłady bukmacherskie na piłkę nożną to popularna forma typowania, w przypadku której uczestnicy obstawiają wynik meczów piłkarskich oraz inne zdarzenia związane z tą dyscypliną sportu. Bukmacherzy oferują więc różnorodne typy zakładów, umożliwiając graczom wybór spośród dziesiątek możliwości. Co jeszcze warto wiedzieć i jak typować tę dyscyplinę sportu? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółowych informacji.

Silesia Equestrian 2023

Data wydarzenia: 
06.07.2023 - 00:00

Plakat zawodów jeździeckich Silesia Equestrian 2023Prestiżowy turniej będący Międzynarodowymi Zawodami W Skokach CSI 2*/1*/YH wraca po 4 latach przerwy na hipodrom w Jakubowicach.

Wyjątkowe wydarzenie będące nie tylko gratką sportową ale w znacznej mierze atrakcyjnym weekendowym wydarzeniem dla widzów.

Kiedy odbędą się zawody? Jakie atrakcje czekają na widzów i dlaczego warto przyjechać z dziećmi?

7 Bieg po Gminie Świerczów

Data wydarzenia: 
04.06.2023 - 13:30

7 bieg po Gminie ŚwierczówGminny Ośrodek Kultury w Świerczowie już po raz 7 organizuje imprezę sportową pod nazwą Bieg po Gminie Świerczów.

Kulminacyjny danego dnia będzie bieg główny na dystansie 10 km który zwieńczy rywalizację sportową.

Zaplanowano również cztery biegi dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Jak się zapisać? Gdzie odbędą się zawody?

Kreatyna a mózg: Czy suplementacja kreatyną poprawia funkcje poznawcze?

Suplementacja diety kreatynąKreatyna to popularny wśród sportowców suplement diety. Szczególnie chętnie sięgają po nią osoby, pasjonujące się dyscyplinami siłowymi. Dzieje się tak nie bez przyczyny, ponieważ ten rodzaj odżywek wpływa na zwiększenie mocy i siły, a tym samym poprawę możliwości treningowych i w konsekwencji efektywne budowanie masy mięśniowej. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że kreatyna wykazuje pozytywne działanie na mózg.

II Memoriał Szachowy Stanisława Zmory

Data wydarzenia: 
07.05.2023 - 10:00

7 maja (niedziela) odbędzie się w Namysłowie II Memoriał Szachowy Stanisława Zmory.

Sportową rywalizacją organizatorzy turnieju uczcić chcą pamięć Stanisława Zmory (1954-2021) - jednego z założycieli klubu szachowego LZS Goniec Namysłów, w swoim czasie będącego najlepszym w naszym mieście zawodnikiem tej gry planszowej.

Memoriał odbędzie się w Aparthotel Restaurant Rezydencja Limba przy ul. Oławskiej 13. Jego organizatorami są lokalni przedsiębiorcy Szymon i Romuald Zmora - synowie Stanisława, a także Dariusz Karbowiak - nauczyciel namysłowskiego "Mechanika" i pasjonat szachów.

Strony