Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Lokalny biznes w Parku Handlowym MYBOX w Namysłowie

Lokalny biznes w NamysłowieLokalni przedsiębiorcy z Namysłowa decydują się na wynajem powierzchni w MYBOX otwierając punkty handlowe pod szyldem własnej marki.

Kolejnym najemcą będzie firma J&J Delikatesy Mięsne prowadzona przez miejscowego przedsiębiorcę.

J&J Delikatesy Mięsne w MYBOX w Namysłowie zostaną uruchomione pod koniec stycznia br. Sklep o powierzchni najmu 75 mkw. będzie oferował świeże mięso i wędliny, a także tradycyjne produkty z regionalnych masarni. Asortyment uzupełnią wyroby garmażeryjne oraz surówki. Właściciel posiada już dwa punkty na terenie Namysłowa i sieć swoich delikatesów mięsnych rozwija otwierając trzeci sklep pod marką własną w Parku Handlowym MYBOX w Namysłowie. Salon Mody Męskiej z lokalnymi korzeniami już od miesiąca z powodzeniem funkcjonuje w MYBOX. Dzięki obecności w parku handlowym lokalny przedsiębiorca zakotwicza swój biznes w dobrze prosperującym, sprawdzonym formacie i w odwiedzanym otoczeniu, może także zaoszczędzić na promocji własnej marki.

- Bardzo się cieszymy, że w naszym Parku Handlowym MYBOX w Namysłowie obecne będą sklepy i lokale prowadzone przez miejscowych przedsiębiorców. Przedstawiciele lokalnego biznesu są bardzo dobrze postrzegani przez klientów, świetnie też uzupełniają ofertę obiektu handlowego –  podkreśla Jarosław Dębowiak, Członek Zarządu z Grupy Eyemaxx Development. Duże i bogate sieci wynajmują powierzchnię w parkach handlowych a obok nich mają szansę na rozwój lokalni przedsiębiorcy decydujący się na franczyzę lub tworzący sklepy pod szyldem własnej marki. Dla niewielkich przedsiębiorców, wydających dziesiątki tysięcy złotych na inwestycję w swój biznes, bardziej opłacalne oraz pewne staje się ulokowanie go w ruchliwym pasażu handlowym i jest dla nich szansą na dalszy rozwój. Koszty wynajmu powierzchni na terenie parku handlowego mogą być porównywalne do kosztów przy ulicy handlowej, natomiast posiadanie lokalu na terenie parku handlowego to w wielu przypadkach inwestycja mniej ryzykowna i bardziej opłacalna z biznesowego punktu widzenia - wyjaśnia Jarosław Dębowiak.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Obiekt MYBOX w Namysłowie przy ulicy Bohaterów Warszawy o powierzchni najmu 4 000 mkw. pomieści  docelowo 15 lokali handlowych i usługowych. Wśród najemców znalazły się takie marki jak KiK, PEPCO, Seastar, DAYLI, salon obuwniczy CCC, sklep sportowy Martes Sport, salon sieci RTV EURO AGD oraz salon Mody Męskiej. Park Handlowy MYBOX w Namysłowie swoim zasięgiem obejmuje około 60 000 mieszkańców. Odpowiednio dobrane międzynarodowe i polskie marki sklepów, które otworzyły swoje pierwsze przedstawicielstwa w tym mieście, spowodowały, że jest to niewątpliwe ogromny atut tego obiektu. Park Handlowy jest skomercjalizowany w 85 procentach. Aktualnie prowadzone są rozmowy z najemcami, którzy chcą otworzyć swoje sklepy w Namysłowie. Oferta obiektu MYBOX w Namysłowie już wkrótce zostanie poszerzona o kolejne branże.

W raz z powstaniem MYBOX Namysłów i MYBOX Oława Grupa Eyemaxx Development z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Eyemaxx  Development, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.

Więcej informacji: www.chmybox.pl

Lokalny biznes w Namysłowie
Sekcje: