Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Majster zmiania się w MRÓWKĘ - ruszyła rekrutacja pracowników

PSB Mrówka w Namysłowie - Kamiennej - wkrótce otwarcieJeszcze w tym roku firma HORTICO SA otworzy kolejny market PSB Mrówka zlokalizowany w Namysłowie (woj. opolskie) w Kamiennej 1A.

W obiekcie był dotychczas prowadzony market budowlany sieci MAJSTER, który z końcem września kończy swoją działalność w Namysłowie.

Od października natomiast zaczną się intensywne prace nad przebudową i przekształceniem obiektu w market sieci PSB Mrówka

HORTICO SA

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest firmą z ponad 30-letnią historią gospodarczą, zatrudniamy ponad 250 osób. Zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Posiadamy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. na Ukrainie, w Rumuni i na Łotwie.

Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie .

Jesteśmy właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim i OGROFOL Sp. z o.o. we Włoszakowicach.

W ramach swojej działalności prowadzimy również działalność w handlu detalicznym, w tym m.in. w ramach prowadzenia marketu kategorii dom i ogród w sieci PSB Mrówka.

PSB Mrówka w Kamiennej pod Namysłowem

Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Październik będzie miesiącem przebudowy obiektu celem zapewnienia standardów jakie oferuje sieć PSB Mrówka. Jeszcze w tym roku klienci będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert sklepu.

Otwarcie sklepu przewidywane jest na 01 grudnia 2023 roku.

Wkrótce pojawi się więcej informacji m.in. w social mediach sklepu - zachęcamy do bacznego obserwowania.  

Rekrutacja do pracy w PSB Mrówka

W związku z otwarciem nowego sklepu ruszyła rekrutacja na takie stanowiska jak:

  • Kasjer 
  • Sprzedawca
  • Magazynier

Więcej informacji o powyższych ofertach pracy znajdziesz tu: https://www.namyslowianie.pl/praca/kasjer-sprzedawca-magazynier

PSB Mrówka w Namysłowie - Kamiennej - wkrótce otwarcie
Sekcje: