Lokalne firmy i instytucje: Punkt Apteczny w Kowalowicach
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Namysłowianka Ala Czyżowicz zdobyła Puchar Polski do lat 17!

Alicja Czyżowicz na podium Pucharu Polski w zapasachW dniach 13-14. marca 2015 roku w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek do lat 17 oraz Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 20 w zapasach kobiet.

Alicja Czyżowicz - zawodniczka LKS Orła Namysłów - zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii.

W zawodach uczestniczyło blisko 220 kobiet z 50 klubów z całej Polski. LKS Orzeł Namysłów podczas tych zawodów reprezentowały dwie zawodniczki.

Alicja Czyżowicz

W grupie kadetek złoty medal w kat. wagowej do 52 kg zdobyła Alicja Czyżowicz. Ala wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i pokazała że jest zdecydowania najlepszą zawodniczką tej kat. wagowej w kraju w tym roku. Sukces ten i wcześniejszy złoty medal na turnieju w Austrii bardzo przybliża naszą zapaśniczkę do startów w Mistrzostwach Europy i Świata 2015 r.

Aleksandra Ciunek

Druga nasza zawodniczka Aleksandra Ciunek rywalizowała w Mistrzostwach Polski Juniorek i zajęła 7 miejsce w kat. wag. 59 kg. Ola mimo krótkiego stażu treningowego powoli zaczyna nawiązywać walkę z najlepszymi w kraju i będąc jeszcze przez dwa lata juniorką z czasem powinna zdobywać medale.

Ewelina Ciunek

Z powodu urazu kostki w imprezie w grupie kadetek nie wystartowała zdecydowana faworytka kat. wagowej 65 kg, Mistrzyni Europy i Polski z 2014 r. Ewelina Ciunek.

Alicja Czyżowicz na podium Pucharu Polski w zapasach
Ala Czyżowicz i jej trener Marcin Marcinkiewicz