Natalia Bielecka - wokalne objawienie z Namysłowa

Natalia Bielecka - wokalistka z NamysłowaZapowiada się namysłowski artystyczny debiut roku. Natalia Bielecka nagrywa płytę. A jak śpiewa - posłuchajcie sami.

Muzyka i taniec to jej pasja, a śpiewa właściwie od dziecka. Teksty i muzykę napisali jej byli nauczyciele.

Mają już za sobą dwa nagrania w studio i video z sesji nagraniowej. Wkrótce kolejne nagrania nowych piosenek.

Solo a jednak zespół

Nieczęsto się zdarza, aby nauczyciele podejmowali wspólny projekt z absolwentem szkoły. Tak stało się w namysłowskim „ogólniaku”, gdzie dwóch nauczycieli zaprosiło do współpracy przy muzycznym projekcie ubiegłoroczną absolwentkę - Natalię Bielecką. Pomysłodawcą projektu jest nauczyciel fizyki Wojciech Nowak, który pisze także teksty dla tego projektu, a muzykę komponuje Krzysztof Odoj. Natalia oczywiście śpiewa. W ubiegłym roku pisała maturę w I LO.

Styl

Natalia wykonuje autorskie piosenki tandemu twórczego Wojciech Nowak (teksty) – Krzysztof Odoj (muzyka). Gatunek muzyczny określany jest jako piosenka aktorska, poezja śpiewana, czy właśnie piosenka autorska.

Debiut

Dla Natalii muzyka i taniec to pasja, a śpiewa właściwie od dziecka. Będąc jeszcze w liceum rozpoczęła swoją przygodę z muzyką w zespole wokalnym LOCanto, w którym do dziś występuje w chórkach oraz jako solistka. W 2019 roku postanowiła nagrać swoją  debiutancką płytę. Utwory rejestruje w studio nagrań 3PM w Opolu.

Video

W kwietniu 2019 roku na kanale YouTube wokalistki ukazały się video do dwóch piosenek:

„Ślady na piasku” 

„Na dachu świata”

Zobacz więcej

Nowości z życia muzycznego wokalistki można śledzić na jej fanpage’u i oficjalnej stronie internetowej.

https://www.facebook.com/NataliaBieleckaSinger/

https://nataliabielecka.pl/

Natalia Bielecka - wokalistka z Namysłowa