Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Odra Opole zacznie rundę wiosenną z Podbeskidziem!

Czy Odra Opole wygra?Piłkarze Odry Opole mają za sobą bardzo wymagającą rundę jesienną. Wikingowie Południa zakończyli zmagania w strefie spadkowej z dorobkiem zaledwie 15 punktów.

Czy Odra będzie w stanie obronić się przed spadkiem w drugiej części rozgrywek?

W pierwszej rywalizacji w 2023 roku rywalem tego zespołu będzie walczące o awans Podbeskidzie!

Odra Opole

Wikingowie Południa to bez wątpienia jedno z największych rozczarowań pierwszej części sezonu. Analitycy zakładów bukmacherskich przed rozpoczęciem rozgrywek nie wskazywali tej drużyny jako jednego z głównych kandydatów do spadku. Pomimo tego Odra Opole zakończyła zmagania rundy jesiennej na 16. miejscu w ligowej tabeli. W dorobku tego zespołu znajduje się zaledwie 15 wywalczonych punktów. Strata do bezpiecznej pozycji nie jest duża, ponieważ tyle samo punktów ma Chojniczanka, która jest w tabeli nad Odrą, jednak mimo wszystko zapowiada się niesamowicie emocjonującą walka o utrzymanie z kilkoma zaangażowanymi zespołami.

Rozkładając występy tego zespołu w rundzie jesiennej na czynniki pierwsze warto zwrócić uwagę, że wywalczyli oni praktycznie tyle samo punktów u siebie, co na wyjazdach. Nie było więc tutaj żadnej dysproporcji w którąś ze stron, co mogłoby ułatwić typowanie starcia z Podbeskidziem w zakładach bukmacherskich.

PZBuk bukmacherskie zakłady są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat. W ofercie znaleźć można propozycje na wszystkie mecze z udziałem Odry Opole. Analizy na pierwsze spotkanie z Podbeskidziem dostępne jest już dzisiaj.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Górale są w zdecydowanie lepszym położeniu przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Podbeskidzie aktualnie ma na koncie 27 wywalczonych punktów po 18 rozegranych meczach. Strata do miejsca gwarantującego udział w barażach o awans do Ekstraklasy to tylko jeden punkt. Nie ma więc wątpliwości, że celem tego zespołu na drugą część rozgrywek jest walka o wyższą klasę rozgrywkową.

Być może dobrą informacją dla fanów Odry Opole jest fakt, że Podbeskidzie w pierwszej części zmagań o wiele lepiej punktowało w delegacjach. Górale uzbierali 16 oczek w 9 rozegranych spotkaniach poza własnym stadionem, przy 11 u siebie.

Pierwsza rywalizacja pomiędzy tymi drużynami, która odbyła się w Opolu, zakończyła się zwycięstwem Podbeskidzia. Ogólnie w tym sezonie oba zespoły spotkały się dokładnie dwa razy – o punkty i towarzysko. W obu przypadkach lepsza była ekipa Górali.

Potencjalny przebieg spotkania

Polskie zakłady bukmacherskie nie mają tutaj wątpliwości, że faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy. Podbeskidzie w pierwszej części sezonu być może nie radziło sobie tak dobrze przed własną publicznością jak można było się tego spodziewać, jednak dysponuje mocniejszą kadrą od rywali.

Interesującą propozycją w tej rywalizacji może być również typ z bramką obu stron. Odra Opole w każdym z ostatnich 4 meczów o punkty pomiędzy tymi zespołami strzelała przynajmniej jednego gola, a zakłady sportowe mają taką opcję do obstawiania.

Sprawdź kalendarz najważniejszych wydarzeń w regionie!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu:

Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com,

absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej!

Na Twitterze - @Mati_N95

Czy Odra Opole wygra?
Sekcje: