Policjanci na Targach Edukacji i Pracy

Namysłowska Policja na targach pracyKolejny raz policjanci z Namysłowa promowali swój zawód na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy.

W Namysłowskim Ośrodku Kultury przy swoim stoisku zapoznawali zainteresowanych z procedurami przyjmowania do służby w Policji.

Każdy otrzymał ulotkę informacyjną oraz został poinformowany o etapach rekrutacji.

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

12 kwietnia, w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyły się Powiatowe Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy i Opolską Wojewódzką Komendą OHP. Wśród wielu stanowisk, swoje stoisko zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie.

Policja zaprasza w swoje szeregi

Policjanci oraz pracownik kadr udzielali zainteresowanym wszelkich informacji na temat rekrutacji i wymagań względem kandydatów do służby. Każdy mógł zasięgnąć informacji gdzie i jakie dokumenty należy złożyć.

Policjanci zapraszają do służby

Mundurowi wręczali specjalnie przygotowaną ulotkę informacyjną, jak zostać policjantem na Opolszczyźnie. Były w niej podane wszystkie niezbędne informacje o warunkach, wymaganiach oraz etapach postępowania kwalifikacyjnego.

Pierwsi chętni do służby

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Już na następny dzień, pierwsze zainteresowane osoby zgłosiły się do jednostki policji w Namysłowie po wzory dokumentów i kwestionariusze dla kandydatów.

Oferta pracy w policji

Rekrutacja trwa

Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji.

źródło: KPP Namysłów

 

Namysłowska Policja na targach pracy
Policjanci zapraszają do służby
Oferta pracy w policji
Sekcje: