Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Rynek pracy w Namysłowie

Pracownicy w NamysłowieNamysłów to miasto na Dolnym Śląsku liczące ponad 16 000 mieszkańców. Gospodarka miasta rozwija się doskonale – zwłaszcza przemysł piwowarski oraz elektroniczny.

Na uwagę zasługują także fabryka okien Velux, zakład ceramiczny Glaspol, firma Vetrochtech oraz producent sprzętu oświetleniowego Schwung Home.

Duża część mieszkańców Namysłowa oraz okolic (ponad 25%) pracuje w sektorze rolniczym.

Podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przyciąga inwestorów, którzy tworzą nowe miejsca pracy.

Praca Namysłów – wszystkie oferty w jednym miejscu

Osoby poszukujące pracy w Namysłowie znajdą wszystkie oferty w jednym miejscu. Wystarczy skorzystać z portalu https://www.aplikuj.pl/praca/namyslow, który jest doskonałą alternatywą dla strony UP. Bezrobotni znajdą na nim oferty pracy w Namysłowie oraz w okolicy. W regionie nie brakuje firm oferujących liczne miejsca pracy. Poszukiwani są magazynierzy, pracownicy produkcji, kierowcy, kurierzy, kasjerzy oraz sprzedawcy, elektrycy, sprzątaczki oraz specjaliści w wielu innych zawodach. Wystarczy aplikować online, aby znaleźć atrakcyjną posadę w swoim zawodzie. Wśród ofert znajdują się także propozycje pracy dorywczej, chałupniczej, zdalnej czy też dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Najpopularniejsze zakłady pracy w Namysłowie

Praca w Browarze Namysłów (Grupa Żywiec S.A.)

Browar Namysłów jest jednym z największych pracodawców w mieście dającym zatrudnienie w działach takich jak:  sprzedaż, marketing, finanse, logistyka, HR oraz produkcja. Najczęściej poszukiwani są pracownicy na stanowiska:

 • automatyk
 • analityk
 • kupiec
 • logistyk
 • serwisant
 • pracownik produkcji.

Firma oferuje możliwość odbycia stażu lub praktyk. Wielu mieszkańców postrzega pracę w namysłowskim browarze dla Grupy Żywiec S.A. jako dobrą posadę, na którą warto aplikować.

Namysłów – praca w fabryce okien Velux

Kolejnym pracodawcą cieszącym się dużym zaufaniem wśród mieszkańców Namysłowa jest fabryka okien Velux, która w całej Polsce zatrudnia ponad 4000 pracowników. Firma cały czas się rozwija oraz inwestuje w nowoczesne technologie, tworząc kolejne miejsca pracy dla mieszkańców. Pracodawca kładzie nacisk nie tylko na zysk oraz najwyższą jakość produktu, ale także na bezpieczeństwo pracy oraz ochronę środowiska. Praca w fabryce okien Velux jest więc niezwykle atrakcyjna. Najczęściej poszukiwani są pracownicy w takich zawodach:

 • specjalista ds. jakości
 • analityk
 • automatyk
 • pracownik produkcji
 • magazynier
 • operator maszyn.

Warto śledzić aktualne oferty pracy pojawiające się nie tylko na portalach, ale także bezpośrednio na stronie internetowej firmy Velux.

Praca w Namysłowie w fabryce Diehl Controls Polska Sp. z.o.o.

Fabryka Diehl Controls Polska Sp. z.o.o. zatrudnia obecnie ponad 1200 pracowników. Wytwarza ona części elektroniczne do wysokiej klasy sprzętu AGD. Powstała ona na bazie peerelowskiej fabryki. Dziś jest prężnie działającą firmą produkującą części takie jak: sterowniki do pralek, programatory do zmywarek oraz suszarek. Pracodawca kładzie nacisk na kulturę pracy, równowagę między pracą, a życiem prywatnym, zdrowie oraz bezpieczeństwo pracowników, a także na rozwój. Osoby zatrudnione w fabryce mogą piąć się po szczeblach kariery. Niektórzy mają także możliwość zdobycia doświadczenia poza granicami naszego kraju – w oddziałach w Niemczech, Francji, Indiach, Brazylii czy też w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Pozostałe firmy oferujące miejsca pracy w Namysłowie oraz okolicy

Mieszkańcy Namysłowa znajdują także zatrudnienie w zakładach pracy takich jak: Vetrotech grupy Saint Gobain (producent ognioodpornych oraz ochronnych rozwiązań szklanych dla sektora budowlanego oraz morskiego), Glaspol Sp. z o.o. (zakład ceramiczny) czy też Schwung Home zajmujący się produkcją sprzętu oświetleniowego.

Chociaż wiodące firmy na rynku cieszą się dużym zaufaniem pracowników, nie wolno zapominać o średnich oraz małych przedsiębiorcach, którzy tworzą kolejne miejsca pracy dla mieszkańców Namysłowa oraz okolic. Nie bez znaczenia dla rozwoju gospodarki mają podejmowane przez władze miasta działania, które przyciągają inwestorów.

Pracownicy w Namysłowie