Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Sielsko i Anielsko

 

Już po raz drugi w tym roku wrocławski zespół Nestor Band odwiedził Namysłów. Tym razem zawitał w Pubie Pod Aniołami ze swoim najnowszym repertuarem - znanymi wszystkim piosenkami i przyśpiewkami ludowymi w oryginalnej i ciekawej jazzowej aranżacji.

Liderem zespołu Nestor Band jest znany wrocławski trębacz Tadeusz Nestorowicz. Pierwszy jego zespół Jambo Jazz Band założony został w 1976 r.

W 1981 r. z inicjatywy Tadeusza Nestorowicza powstaje formacja Funk Factory, która koncertuje podczas Jazzu nad Odrą i Jazz Jamboree. W 1983 r. zespół zostaje laureatem krakowskiego festiwalu Jazz Juniors. W tym samym roku Nestorowicz kończy Akademię Muzyczną we Wrocławiu w klasie trąbki. W 1984 r. powstaje zespół Nestor Band, z którym trębacz nagrywa płytę "Pamiętajmy o naszych gwiazdach", poświęconą zmarłym wrocławskim i światowym gwiazdom jazzu. Od 1985 r. Tadeusz Nestorowicz grał m.in. w Big-Bandzie Wrocław oraz w innych krajowych Big-Bandach, takich jak Bis Warsaw Band, Orkiestra Henryka Debicha, Alex-Band, Orkiestra Zbigniewa Górnego.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

 

By zobaczyć więcej zdjęć kliknij tutaj

Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Namysłów - aktualności.
Sekcje: