Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Soczewki Oasys – perfekcyjne widzenie i ochrona przed słońcem w jednym

SoczewkiWspółczesne soczewki wykonywane są ze specjalnych, silikonowo-hydrożelowych materiałów. Dzięki temu cechuje je niezwykła elastyczność, co przekłada się na ich dokładne i stabilne przyleganie do gałki ocznej. Nie zdarzają się już sytuacje, że soczewka wypada z oka – jak to bywało dawniej.

Ponadto każdy z producentów soczewek korzysta z własnych technologii podnoszących komfort ich użytkowania. Przykładem takich nowoczesnych rozwiązań mogą być soczewki Oasys. Jest to linia stworzona przez globalnego lidera w dziedzinie optyki – firmę Johnson & Johnson. Co sprawia, że sięgają po nie miliony ludzi na całym świecie?

Oasys – soczewki powstałe z myślą o maksymalnej wygodzie

Wszystkie soczewki Oasys powstają ze specjalnego materiału – nazywa się Senofilcon A. Producent przygotował je w wersji zarówno sferycznej, jak i torycznej, przeznaczonej dla astygmatyków. W każdej wersji zastosowano technologię nawilżającą Hydraluxe, która po polsku nazywana jest także „Zintegrowaną Łzą”. Jej działanie polega na skutecznym zatrzymywaniu wody na powierzchni soczewki, dzięki czemu jest ona odpowiednio nawilżona przez cały okres użytkowania.

Soczewki Oasys dostępne są w wersjach różniących się mocą, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie najlepsze dla siebie. Ponieważ są wyposażone w filtr UV, w słoneczne dni uchronią oczy przed ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto zabezpieczają także przed światłem niebieskim, emitowanym przez wyświetlacze smartfonów i monitory komputerowe. Można zatem powiedzieć, że chronią wzrok w każdej sytuacji, co jest kolejnym powodem, dla którego warto się nimi zainteresować.

Oasys – wygoda w najlepszej cenie

Soczewki Oasys to bardzo wygodne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Ze względu na swoją stabilność nie będą się przemieszczać nawet przy najgwałtowniejszych ruchach, dlatego możesz z nimi uprawiać sporty, ćwiczyć fitness, jeździć na rowerze czy biegać. A ponieważ są zawsze odpowiednio nawilżone, chronią Twój wzrok w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz podczas sezonu grzewczego, gdy powietrze jest wysuszone. Dzięki temu pozbędziesz się nieprzyjemnego uczucia zmęczonych oczu pod koniec każdego dnia.

A choć soczewki te dają pełen komfort, nie są drogim wydatkiem. Z pewnością możesz sobie na nie pozwolić. Możesz przekonać się o tym, odwiedzając stronę visionexpress.pl, gdzie dostępne są w wersji jednodniowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Jakiej? Sprawdź to – zajrzyj na visionexpress.pl już teraz!

Soczewki
Sekcje: