Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Sto lat! - dzisiaj są urodziny prezesa Orła Namysłów

Kazimierz Szelągiewicz7. września swoje 61. urodziny obchodzi Pan Kazimierz Szelągiewicz - wieloletni prezes klubu LKS „Orzeł” Namysłów.

Składamy Panu Prezesowi życzenia zdrowia, radości oraz powodzenia w życiu osobistym jak i zawodowym.

 

Prezes od przeszło 40 lat związany jest z klubem LKS „Orzeł” Namysłów najpierw jako zawodnik, który uzyskiwał wysokie wyniki na arenach krajowy a następnie jako sędzia okręgowy i trener klubu. Od ponad 25 lat do chwili obecnej nieprzerwanie Pan Kazimierz jest Prezesem namysłowskiego „Orła” i jest jednym z najdłużej pracujących prezesów w kraju.

Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Za jego kadencji klub osiągnął najwybitniejsze wyniki sportowe i jest jednym z najlepszych klubów zapaśniczych w kraju, a zawodnicy i zawodniczki zdobywają medale na Mistrzostwach Polski, Europy, Świata oraz igrzyskach Europejskich i rywalizują o medale na Igrzyskach Olimpijskich.

Dzięki wiedzy, umiejętnościom i operatywności Pana Kazimierza w tych trudnych czasach zapasy w Namysłowie przetrwały i cały czas się rozwijają na bardzo wysoki poziomie. Ponadto Prezes od 2000 roku jest członkiem zarządu Opolskiego Związku Zapaśniczego, gdzie aktualnie pełnił funkcję skarbnika. Z równym powodzeniem działa w strukturach RW LZS w Opolu, gdzie jest w zarządzie i udziela się w wielu inicjatywach sportowych i społecznych. Kazimierz Szelągiewicz został uhonorowany za swoje zasługi najwyższym odznaczeniem Polskiego Związku Zapaśniczego w Warszawie - Złotą Gwiazdą PZZ z diamentami oraz wieloma innymi wyróżnieniami, a w miesiącu listopadzie będzie kandydował do Zarządu PZZ.
 

Kazimierz Szelągiewicz
Kazimierz Szelągiewicz
Kazimierz Szelągiewicz
Sekcje: 
|