Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Szybki i stabilny multi-światłowód dostępny w powiecie Namysłowskim.

Multi-światłowód od Fiberhost to rozwiązanie dające mieszkańcom powiatu Namysłowskiego dostęp do oferty nawet kilkunastu dostawców internetu oraz telewizji.

Multi-światłowód

Aktualnie na terenie powiatu Namysłowskiego trwają prace mające na celu doprowadzenie multi-światłowodu do miejscowości: Bąkowice, Biestrzykowice, Bławaciska, Brzezinka, Bukowie, Dąbrówka, Dąbrówka Dolna, Dębnik, Domaradz, Domaradzka Kuźnia, Fałkowice, Głuszyna, Gola, Grodziec, Hałderze, Idzikowice, Jagienna, Jakubowice, Jastrzębie, Kopalina, Kozuby, Ligota Książęca, Ligotka, Lubanów, łączony, Miejsce, Miodary, Namysłów, Nowy Folwark, Nowe Smarchowice, Pawłowice Namysłowskie, Pągów, Pielgrzymowice, Pokój, Siemysłów, Smarchowice Wielkie, Smogorzów, Starościn, Świerczów, Wężowice, Wielka Kolonia, Wygoda, Zawiść, Zieleniec, Zielony Dąb, Ziemiełowice.

Listę dostawców internetu i telewizji, świadczących usługi pod konkretnym adresem można sprawdzić na stronie fiberhost.com w zakładce „Sprawdź zasięg".

Czym jest multi-światłowód?

Multi-światłowód to multi-możliwości. Jak to działa? Multi-światłowód to światłowód udostępniany przez Fiberhost wielu dostawcom, daje on mieszkańcom będącym w jego zasięgu możliwość wyboru spośród ich ofert internetu i telewizji. Multi-światłowód w budynku instalowany jest raz, a użytkownik wybiera spośród oferty od kilku do nawet kilkunastu dostawców. Podejmując decyzję o wyborze usług internetowych, warto pamiętać, że sieć światłowodowa jest technologią przyszłości, która będzie rozwijana jeszcze przez wiele lat. Szybkie i stabilne łącze jakie gwarantuje multi-światłowód, dopasowane do potrzeb, pozwoli w pełni wykorzystać możliwości cyfrowego świata.

Dlaczego warto wybrać światłowód?

Istnieją różne rodzaje łącz internetowych, ale to światłowód charakteryzuje się najwyższą stabilnością. Dla porównania zasięg Internetu radiowego czy mobilnego jest zależny od wielu czynników takich jak odległość od odbiornika nadającego sygnał, czy nawet od warunków pogodowych mogących wpływać na stabilność łącza. Co więcej, sieć światłowodowa nie jest ograniczana przez pakiet danych, tak jak jest to w przypadku łącza mobilnego. Światłowód pozwala również na transfer danych z prędkością światła, co przekłada się na wielokrotnie wyższą prędkość, zarówno pobierania jak i wysyłania, w porównaniu z innymi technologiami.

Mufti-światłowód jest idealny zarówno dla osób, które korzystają z Internetu do rozrywki czy komunikacji online, jak i dla wykorzystujących go w swojej codziennej pracy. Zadowoli każdego, od osoby stawiającej pierwsze kroki w cyfrowym świecie, po najbardziej wymagających użytkowników.

Artykuł sponsorowany

Multi-światłowód
Sekcje: